• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotók az akváriumon túlról

ugye-ugye... ez már csak ilyen összetartó kedves társaság :)
View attachment 30505P1240906 by Zsolt, on Flickr
Szép álmokat kívánok neked! :D:p
Jaj, anyám borogass!
Ilyen képeket ne tegyetek fel ide, különben újra elhatalmasodik a vágy bennem egy terrárium birtoklására! A nejemnek megígértem, hogy nem lesz...csak egy nano akvárium ott ahol most lakunk. Ehhez képest hamarosan a harmadikat rendezem be:D:ROFLMAO:
Terráriumból szerinte elég volt az a 8-9 db, ami volt még Magyarországon.
 
Hatalmasakat is lehet otthon tartani, ha van helyed és tudod a körülményeket nekik biztosítani. Gyönyörűek ők ketten, nem tudod melyik faj?
nekem ők pont nem tetszettek, de ha már ott voltam lefényképeztem őket.
Sajnos nem tudom, de már érlelődik bennem hogy valamikor ki kéne menni megint... ha megyek megnézem a kiírást neked ;)
 
az utolsóért nagyon irigyellek. Az én gépemmel még nem sikerült ilyen jót csinálni róla... nagyon ott van :notworthy:
Köszi szépen... abban tudsz segíteni, hogy milyen rovar lehet? :)
szerk.: Közben megtaláltam talán: Skorpió lepke?
 
Utoljára módosított:
még nem néztem utána de néhány éve láttam először az erdőben, azóta viszont nagyon sokat látok. Múltkor még a lépcsőházamban is volt egy :)
bár minél többször megy ki az ember fényképezni annál jobban figyel a rovarokra és elég különöseket lát, úgyhogy lehet ez is hétköznapi rovar.
 
Fantasztikusak ezek a képek, mindig ámulatba ejtenek, de a rovarokat eddig sem szívleltem, ilyen közelről meg még riasztóbbak!:nailbiting::nailbiting:
 
Back
Oldal tetejére