• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotók az akváriumon túlról

Jaj, de gyönyörű, bár még babának tűnik.
Gyerekkoromban a sárvári arborétum volt a játszóterem, ott láttam tavaszi héricset. Emlékeim szerint virága nagyobb volt, mint a - gyermek - tenyerem.
Nem kicsi fejek. A tenyerem (ujjak nélkül) betakarja.
Hátöööö, tényleg nem. Most is le kell adni az efféle leletet?
Világháborús lehet. Nem hoztam el. A helyszín egy vasúti töltés mellett van, amin már gyerekkoromban sem járt vonat. Visszavette az erdő. Ez a terület nem része a Várpalotától Ajkáig is elnyúló nagy gyakorló és lőtér területeknek. A tájolás alapján viszont védvonal lehetett 1945-ben. A talajból egy helyen brutál rozsdásan jön a víz, több tonna vas is lehet elásva...
A Herptérkép számára táláltam egy új lelőhelyet közvetlen Veszprém mellett. Én voltam az első, aki innen töltött fel észlelést. Semmilyen térkép nem jelez vizet, pedig van. 🙂
 
A talajból egy helyen brutál rozsdásan jön a víz, több tonna vas is lehet elásva...
Egy német páncélos hadosztály?

Nem kicsi fejek. A tenyerem (ujjak nélkül) betakarja.
A változékony időjáráshoz képest meglepő, hogy már akkora. 😲

A Herptérkép számára táláltam egy új lelőhelyet közvetlen Veszprém mellett. Én voltam az első, aki innen töltött fel észlelést. Semmilyen térkép nem jelez vizet, pedig van. 🙂
Megnéztem a honlapot, és csak a hüllőket és kétéltűeket lehet keresni. Vagy én vagyok nagyon béna?
 
Egy német páncélos hadosztály?
'45-ben már bajosan volt belőle olyan sok...
Megnéztem a honlapot, és csak a hüllőket és kétéltűeket lehet keresni. Vagy én vagyok nagyon béna?
Nem. A herpetofauna ezt a két kategóriát takarja. Létezik madaras térkép is, de applikációban csak madárhatározó.
 
Utoljára módosított:
Túl szép a képeken hogy igaz legyen? Azt írják emersen pompázik igazán...Vagy mégsem?
Nekem emers-en is csak sima moha... Adok belőle ha össze tudjuk hozni, hogy megkapd...
Ez még abból van ami a GA-ba első körben jött. Lett volna ideje bármit csinálni
 

Attachments

  • IMG_20240401_204307.jpg
    IMG_20240401_204307.jpg
    244.7 KB · Megtekintések: 4
Back
Oldal tetejére