• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Forma 1

Eleg gaz volt ez a futam. Kiveve a vegeredmenyt :) bar Raikonnennek jobban orultem volna, tartom a velemenyemet hogy ez a Vettel egy tok masik ember lett...a Ferrari egy legenda akkor is ha nem jo a kocsi, de igy hogy meg jok is es tudjum h penz is van mogottuk rengteg drukkert csabit vissza. Nagy gratula nekik. Remelem meglesz nekik a konstruktori masodik hely :)
 
Eleg gaz volt ez a futam. Kiveve a vegeredmenyt :) bar Raikonnennek jobban orultem volna, tartom a velemenyemet hogy ez a Vettel egy tok masik ember lett...a Ferrari egy legenda akkor is ha nem jo a kocsi, de igy hogy meg jok is es tudjum h penz is van mogottuk rengteg drukkert csabit vissza. Nagy gratula nekik. Remelem meglesz nekik a konstruktori masodik hely :)
Csatlakoznék ehhez én is.Amig a Red Bullnál volt Vettel addig nem bírtam.Lehet mert el volt szállva magátol.A tavalyi év pedig visszarántotta a földre,és most kifejezetten szimpi a hozzáállása.Furcsa rajta a vörös overall ,de majd megszokjuk.
 
Hat nekem ott gurult el amikor az ujjat mutogatta xd meg a rigadigadingdingding....teny h igy h nincs alarakva valami verhetetlen, sokkal emberibb lett.
Attol felek h ilyen autoval Hamilton is beragad es ha szarabb lesz a kocsi akkor mar nem fog tudni vezetni.
 
Egy érdekes cikk az F1Világ.hu-ról.

Furcsálom, hogy akkor az ég világon semmi baj nem volt a szabályokkal, amikor 2009-től 2013-ig hülyére vertek mindenkit.
Addig semmi próbléma míg ők vannak az élen és a többiek szenvednek, de ha fordula kocka.... Ez már nevetséges.Viszont abban igazat kell hogy adjak nekik, hogy ez így túl drága. 4-5csapat kivételével mindenki anyagi gondokkal küzd.
 
Addig semmi próbléma míg ők vannak az élen és a többiek szenvednek, de ha fordula kocka.... Ez már nevetséges.Viszont abban igazat kell hogy adjak nekik, hogy ez így túl drága. 4-5csapat kivételével mindenki anyagi gondokkal küzd.
Anyagi gondok voltak már a V8-as érában is.Tudomásul kellene vegyék hogy a forma 1 sosem lesz költséghatékony és zöld.Erre találták ki a villany F1-et.Az F1 a motorsport csúcsa kellene legyen,nagy hanggal,teljesítménnyel.A sok szabály már hazavágja a sportot.Az már csak hab a tortán,hogy azért vezették be a turbos motorokat,hogy sporoljanak,erre meg sokkal de sokkal többe kerülnek mint a V8-asok.Ami meg nonszensz még, hogy ez miatt meg már csak 4 motorja van minden pilotának 20 futamra.Nekem sem tetszenek ezek az uj szabályok,ennek ellenére szeretem a futamokat.De ne csodálkozzanak azon hogy a németeknél is csak fele volt a nézettség tavaly.Rossz az irány az tuti
 
Ezen a cikken én is felnyomtam magam kicsit :)
Tény, hogy ők olyan megoldásokat használtak amelyek kétértelműek voltak a szabályzatban. Nem attól szabályos egy szárny, hogy a teszten átmegy, hanem hogy a földtől nem lehet (ha jól emlékszem) 25mm-nél közelebb. HA meghajlik nagy terhelésre és az aszfaltcsíkot súrolja, akkor az ennek nem felel meg... a dupla diffuzor okos megoldás, de nem ők használták először, hanem Brawn GP, nem is értem miért tiltották be...befújt diffúzor+kipufogó kombó, szintén okos megoldás volt, ezzel a baj az volt, hogy nem látszott a trükk így mások nem tudták másolni :) Nyilván olyan szabályokat változtattak amiket fejleszteni drága lett volna a többieknek, vagy szabályellenesnek minősítették. A Mercinek a nagy ereje a motor és a hibrid rendszer. Kérdem én mit tiltsanak be rajta? O_O nem értem ezt a faszit. Jobb motort építettek, és aerodinamikailag is jó autót csináltak. Persze ha valami szabályellenes akkor tiltsák be, de itt a motor a fő tényező szerintem.
Vettel a másik fele, itt pampog h kétesélyes lesz az ideu futam és jaj milyen rossz ez a nézőknek meg a tobbi pilótának. Baz amikor 1 esélyes volt (mert hiába "uygan az" az autó, Webber a nyomába sem ért) akkor vigyorgott a pofája.
Amúgy ez a Maurizio Arrivabene egy igazi olasz macsó, akit oda lehet tenni a nyilvánosság elé, remélem sikerre viszi a ferrárit és az Ő arca lesz a falon :) Stefano Domenicali alkalmatlan volt erre a feladatra, csak nem vették észre.
 
A hétvégi futamról nem is esett még szó:eek:
Forza Ferrari!!!!
Végre talán magára talál a csapat.Ez az eredmény(a hétvégi futamgyőzelem,és Raikkonen 4.helye)talán egy jó idény kezdete .Ha nem is lesznek idén bajnokok ,én szorítok nekik ,hogy meg tudják szorongatni a Merciket.Vettelt a Red Bull-os időszakában tényleg nem kedveltem,de amilyen elánnal belevetette magát a Ferrarinál a munkába az tetszik.A futam utáni öröme pedig tényleg őszintének tűnt.Jó futam volt ,élveztem.A Ferrari egy kis animációval örömködött a hétvégi győzelem után:)(egeret tessék mozgatni,nagyon jó)
Malaysian GP | Scuderia Ferrari
 
A hétvégi futamról nem is esett még szó:eek:
Forza Ferrari!!!!
Végre talán magára talál a csapat.Ez az eredmény(a hétvégi futamgyőzelem,és Raikkonen 4.helye)talán egy jó idény kezdete .Ha nem is lesznek idén bajnokok ,én szorítok nekik ,hogy meg tudják szorongatni a Merciket.Vettelt a Red Bull-os időszakában tényleg nem kedveltem,de amilyen elánnal belevetette magát a Ferrarinál a munkába az tetszik.A futam utáni öröme pedig tényleg őszintének tűnt.Jó futam volt ,élveztem.A Ferrari egy kis animációval örömködött a hétvégi győzelem után:)(egeret tessék mozgatni,nagyon jó)
Malaysian GP | Scuderia Ferrari
Forza Ferrari!!!! :) Ha ez így megy tovább, akkor Alonso a kardjába dől :D :D
 
Back
Oldal tetejére