• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Foci VB 2014

Szerinted ki nyeri az idei VB-t?

  • Brazília

    Votes: 12 23.1%
  • Chile

    Votes: 2 3.8%
  • Németország

    Votes: 21 40.4%
  • Hollandia

    Votes: 13 25.0%
  • Argentína

    Votes: 3 5.8%
  • Franciaország

    Votes: 1 1.9%
  • Uruguay

    Votes: 2 3.8%
  • Costa Rica

    Votes: 0 0.0%
  • Kolumbia

    Votes: 1 1.9%
  • Mexikó

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    52
No, hát én most mondom, hogy elmegy az összes meccs bírója a francba. Nem volt egy tisztességesen fújt meccs, és ez se kivétel. Kezd nem érdekelni az eredmény, amúgyis gyenge a meccs, de ez a bíráskodás elvette a kedvem az egésztől.
 
Engem csak az erdekelne hogy abban a bazi nagy uveg ampullaban amit a nemet kapus szorongat mi lehet ? Amugy igen kinkeserves meccs ez,az Argentinok mar a szuz Mariara biznak a vegkifejletet,hat meglatjuk .........
 
én meg gratulálok @rollreich szaktársnak. gondoltam, hogy 1 gólos különbséget fogadott meg, nekem meg csak a 2 pont lett volna elég a győzelemhez, úgyhogy ez már inkább az övé volt.
 
Gratu a német csapatnak és @rollreich -nek!
Izgalmas volt a döntő én már simán a 11-est vártam. Durva volt, kemény, de mindkét csapat nyomta rendesen.
Argentína simán visszajött az elitbe. Persze a következő VB-ig még elfelejthetnek focizni.

nagy csata volt a virtuális térben is :) örülök, hogy ezzel a kis fogadós játékkal még tudtunk egy kis csavart adni a VB-nek.

Gratu @rollreich végül lenyomtál mindenkit :) (y):couchpotato:
 
Éljen Németország.De Argentína is nagyon jó volt.Igazi jó döntő volt.Egyik legjobb meccs volt .
 
Én azért Neuer-t kicsit megdorgáltam volna. Gázolt, mint a gyorsvonat! Erre nem volt szükség...
Schweini is kapott rendesen...
 
Jó játék volt, jó hogy színesítetted vele @viktorlantos a fórumot, tetszett. :) (y) Most pedig kicsit kortyolgatok tovább....:hungover: Argentína pedig nagyon jó csapat, ilyen jó védelmet én még nem láttam, képtelenség nekik több gólt lőni. :)

azért az mázli volt. höwedes fejese is simán gólt ért, annyira egyedül volt és annyira erősen fejelt.
 
Amikor Messi megkapta az aranylabdát egy unott fejjel "megy a többi mellé" tekintet volt amit mondjuk meg is értek.
Azért Orbán Viktorunkat is felvette a kamera ahogy a vip páholyban gratulál Angela asszonynak a vb győzelemhez :D

azért az mázli volt. höwedes fejese is simán gólt ért, annyira egyedül volt és annyira erősen fejelt.
Ott volt a két nagy helyzet a másik oldalon is csak el kellett volna találni a labdát ;)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére