• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Foci VB 2014

Szerinted ki nyeri az idei VB-t?

  • Brazília

    Votes: 12 23.1%
  • Chile

    Votes: 2 3.8%
  • Németország

    Votes: 21 40.4%
  • Hollandia

    Votes: 13 25.0%
  • Argentína

    Votes: 3 5.8%
  • Franciaország

    Votes: 1 1.9%
  • Uruguay

    Votes: 2 3.8%
  • Costa Rica

    Votes: 0 0.0%
  • Kolumbia

    Votes: 1 1.9%
  • Mexikó

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    52
Ezt amíg élek nem felejtem el :

Sokszor visszanézve is a földről szedem össze az államat!
Hogy lehet ekkora kanyart tenni a labdába???
Annó suhanc korom meghatározó élménye volt, amikor Bölöni Laci a marosvásárhelyi katonacsapat színeiben egy Romániában edzőtáborozó brazil klubbcsapatnak a szögletrúgást becsavarta a rövidbe. Élőben láttam, egy hiba volt: nem lehetett sokszor visszanézni.
Ez valamikor a '70-es évek vége fele lehetett, kb 10 éves voltam. Akkoriban még nem mindig állt oda játékos a rövid oldali kapufához.
 
Ez gól egy aerodinamika csoda...azóta sem láttam még csak hasonlót sem...
Abban az időben fejlesztett ki ha jól emlékszem a Nike és az Adidas is ez utóbbi a predátor volt olyan stoplisokat ahol a barázdák elhelyezkedése nagyban megkönnyítette a csavart labdák rúgását.De azért ne felejtsük el hogy olyan erővel is rúgta meg hogy Bartez nem is tudott rá megmozdulni pedig nem 20 méterről lőtt Robi :D
 
Bitang erős lövés volt, lehet, hogy ez a furcsa mozgás titka, fene tudja. Nem olyan régen egy tv műsorban láttam, hogy robotokkal kisérleteztek, pont ezt a lövést próbálták meg megismételni, mondanom sem kell, hogy mérnök háttércsapattal, komoly számításokkal, egy valag pénzzel, és erre a célra kifejlesztett robotokkal, különböző légcsatornákban sem jött össze. Carlos bácsi olyat rúgott, hogy örök talány....:)
 
Fúú,ez a kép nagyon jó(7:1 emlékére:))
21389649_a5be02cd3ec6e2571ccc67f395e0c62d_l.jpg
 
locsolobol nyomnak ra a carbot :D...Na, abbahagyom ne offoljuk szet a topikot ...
inkabb arra lennek kivancsi vajon hany W-al vilagitanak ? :D....led vagy fenycso ?
 
Már csak azért is a németeknek drukkolok:facepalm:.Valamiért nem szimpi amit az Argentínok játszanak.Németeknél sokkal több az egyéniben is villogó játékos,a csapatmunkájuk meg pazar.(y)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére