• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Filipe új akváriuma

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Mindenképpen említésre méltó ez az akvárium is. Már csak azt sajnálom, hogy versenyeken csak a víz alatti világot nézik külön, és a felettit nem.
Nekem nagyon tetszik. Profi mint megszokhattuk.

A sziklára még nem jöttem rá, hogy igazi vagy csinált.

New layout from Filipe Oliveira | Elos Blog [Katt rá]

7517382996_613d174895_c.jpg
 
Ez nagyon durva,kiváncsi leszek milyen lesz ha begerjednek a növények,meg meddig bírja a bonsai közvetlenül a lámpa alatt a meleget.
 
Nagyon baba! (y)
Hasonlót csinált már Filipe a 4 évvel ezelőtti Interzoora is. Akkor led volt fölötte. (Nigro meg mögötte... :ROFLMAO: )

1.jpg
 
Az alsó kövek valódiak. A bal oldali rész műszikla. De a profi kategóriából.

Ezzel kapcsolatban eszembe jutott, hogy a mostani ADA versenyen is van egy akvárium, mintha Seiryu kövek lebegnének benne. Volt egy beszélgetés a neten, hogy elképzelhető, hogy műszikla profin megfestve. Szóval ez a téma még néhányszor elő fog jönni mostanság.

Az akvárium érdekes. Filipe írta is kkorábban, hogy parázott, hogy a műszikla le fog omlani. Merthogy talajjal van kitöltve és nem volt biztos benne, hogy elbírja a talaj súlyát.
 
Akkor jól gondoltam :) Tényleg profi, jobban néz ki, mint a többi kő az akiban. Nekem is kell ilyen. :)
 
Hogy egy kedvenc filmemből idézzek:" kezdőhöz képest nem rossz és fogott egy szívó szálat és....." :rolleyes:
 
Nagyon baba! (y)
Hasonlót csinált már Filipe a 4 évvel ezelőtti Interzoora is. Akkor led volt fölötte. (Nigro meg mögötte... :ROFLMAO: )

1.jpg

Ez a kép egyben bőrönd bemutatónak is elmenne a kockás felsővel és Attila kontraposzt beállásával! :D
Ha ilyen kis bőröndöt rendel,kap ajándékba egy a képen látható viváriumot! :ROFLMAO:
 
Mennyivel másabb egy komolyabb lámpával!
Még mindig tetszik az egyszerűsége,bár egy külső szűrőt azért ráköthetne az akasztós helyett..esetleg még egy kevés hal mehetne bele!
 
Nekem is tetszik ez a fajta építkezés és hogy mindig újat tud mutatni (le a kalappal előtte).(y)
Viszont ennek az elrendezésnek lesz egy buktatója, ami inkább a bonsai fát illeti!!
A fa ami a szikla tetején van, Filipe azt mondta hogy ez egy Kínai Szíl, tehát iszonyat szép tavasszal nyáron, gyönyörű lombjai vannak és jól formázható is, de mi lesz vele télen, mert ilyenkor, ha jól tudom téli álmot alszik és 10 fok körül kellene tartani, ha nem akkor meg lehullajtja a koronáját. Tehát a végső fotót a közeljövőben kell megejtenie (ha versenyeztetni akarja), mert közeleg az idő amikor csak a téli rideg ágakat mutatja majd a fa!
Viszont ezen kívül baromi jó ötletnek tartom!!(y)
 
Azzal még talán nincs akkor baj,ha eldobja a lombkoronáját,de vissza is nő?
Persze nyilván,ha szeretne vele versenyezni,akkor tényleg problémát jelenthet! :)
 
Azzal még talán nincs akkor baj,ha eldobja a lombkoronáját,de vissza is nő?
Persze nyilván,ha szeretne vele versenyezni,akkor tényleg problémát jelenthet! :)
Inkább az, hogy 10fok körül kell teleltetni, azt ott nem fogja megoldani.
 
A kérdés arra irányul,hogy mi történik,ha nem telelteti?
Csak szimplán eldobja a lombját és majd tavasszal újra nő,vagy ennél bonyolultabb a dolog?
Gondolok itt arra,hogy ha nem telelteti,akkor elpusztul a növény?o_O
 
A kérdés arra irányul,hogy mi történik,ha nem telelteti?
Csak szimplán eldobja a lombját és majd tavasszal újra nő,vagy ennél bonyolultabb a dolog?
Gondolok itt arra,hogy ha nem telelteti,akkor elpusztul a növény?o_O
nem csak téli álmot fog aludni, tavasszal újra lombosodni kezd
 
Back
Oldal tetejére