• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fairytale of Vegetation - 100l

Nekem talán most tetszik a legjobban az aki. Szép dús minden, szépek az ívek és jobb így szerintem backlight nélkül. :thumbup:
 
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Szerintem is nagyon jó formában van az aki,leginkább a bal sarok,ami végre megfelelő formában van megint és maga az összkép is nagyon jó!Azért még egy kicsit erős lenne szerintem is szétszedni!Ne légy türelmetlen,jó pár akva áll még előtted! ;)
 
ZaCK said:
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Szerintem is nagyon jó formában van az aki,leginkább a bal sarok,ami végre megfelelő formában van megint és maga az összkép is nagyon jó!Azért még egy kicsit erős lenne szerintem is szétszedni!Ne légy türelmetlen,jó pár akva áll még előtted! ;)

Dehát mondom hogy úgy sincs pénzem egy rescapere!!!!!! :lol: Ja és köszönöm :p
 
schruz said:
Dehát mondom hogy úgy sincs pénzem egy rescapere!!!!!! Ja és köszönöm

Andris szerintem ez nálad egyébként sem pénzkérdés lenne. Csak körbesétálod az emers ültetvényed és a friss szüretelésből simán indíthatsz egy új akit. ;)
De tényleg nem lenne értelme, mert olyan széééééép. :clap:
 
Csatlakozom az előttem szólókhoz .
Ez valami meseszép állapotot mutat most :) :clap: :clap: :clap: .
 
Emers ültetvény :lol: Hát azért adogathatnám el a növényeket vagy két évig egy új start alapanyagához :p

Köszi Tibi! Igazából nem gondoltam volna, hogy ennyire be fog jönni most Nektek... :oops: Gondoltam már olyan rég volt kép hát legyen mindegy nem túl szép már az aki... Erre kiderül, hogy csak én vagyok így vele. Ezért is jó ez a fórum. Az ember a régi munkáiban is meg tudja látni a szépet újra és újra, ha a kommentelőket hallgatja :angel:
 
Szerintem vágd le azokat az ágakat,amiken az emers részek vannak és szúrd bele egy amazoniával teli üvegtálba! :thumbup:
 
ZaCK said:
Szerintem vágd le azokat az ágakat,amiken az emers részek vannak és szúrd bele egy amazoniával teli üvegtálba! :thumbup:
Csak nem egy Wabi Kusa tálra célzol???? :lol:

Köszike mindenki!
 
Tegnap elmentem az IKEÁ-ba mágneses evőeszköz tartóért és egy lámpáért. Mindkettőt kinéztem a weboldalukról, hogy igen, igen van. Hát sajnos csak mágneses evőeszköztartó és a bizonyos lámpa nem volt :p Jó arány. De aztán megláttam egy outroéhoz hasonló LED csíkot és nem bírtam ellenálni, megvettem :shifty: Miért is? Spontán ötletből jött éjszakai világítás miatt:


Night view by András Tündik, on Flickr

Night view by András Tündik, on Flickr

Night view by András Tündik, on Flickr

Night view by András Tündik, on Flickr

Nem szoktam ilyet mondani, de ebbe most azthiszem rohadt jól beletrafáltam. Élőben valami olyan eszméletlen jó hangulata van hogy elájulok. Már csak időkapcsolót kell neki vennem. Amikor lekapcsol a rendes lámpa este akkor ez majd felkapcsol és reggelig ég. Ennek azért van értelme mert a fűrdőszoba ajtaja mellett van az aki, és ha éjjel használni kell ezt a helyet, még akkor is lehet élvezni az akváriumot. :D Egyébként tipikus bagoly vagyok szal éjjel sokáig élvezhetem az aki ezen arcát.
 
schruz said:
Tegnap elmentem az IKEÁ-ba mágneses evőeszköz tartóért és egy lámpáért. Mindkettőt kinéztem a weboldalukról, hogy igen, igen van. Hát sajnos csak mágneses evőeszköztartó és a bizonyos lámpa nem volt :p Jó arány.
A múlt héten még volt mágneses evőeszköztartó a budaörsi IKEA-ba. Ha egyre gondolunk, akkor ez egy kb.40-50 cm hosszú mágneses csík, kb. 2000-2200.-Ft értékben. Lehet, hogy közben elfogyott, de én a héten minden nap megyek oda, és ha gondolod, akkor megnézem neked és veszek, ha van és ha kérsz. Ha érdekel, akkor jelezd, hogy hány darabra van szükséged.
Bocs az OFF-ért.
 
Nagyon jó hangulata van az akinak. Ahogy látom inkább a hátfalat világítod, így a halakat sem nagyon zavarja. Na meg az őseiknek is ott volt a Hold :)

Nekem is adhatna valaki mágneses tartót, csak kisebbet, az 50 centi nekem hosszú :/ Szépet meg nem találtam.
 
inadsz said:
Nekem is adhatna valaki mágneses tartót, csak kisebbet, az 50 centi nekem hosszú :/ Szépet meg nem találtam.
Én is kisebbre várok. Mondták, hogy szokott lenni kb. 20-25 cm hosszú is. A biztonsági őröknek már mondtam, hogy szóljanak, ha érkezik rövidebb. :D
 
DarlaX said:
inadsz said:
Nekem is adhatna valaki mágneses tartót, csak kisebbet, az 50 centi nekem hosszú :/ Szépet meg nem találtam.
Én is kisebbre várok. Mondták, hogy szokott lenni kb. 20-25 cm hosszú is. A biztonsági őröknek már mondtam, hogy szóljanak, ha érkezik rövidebb. :D

Most 35centis van, de ezen is szűkösen férek már el :) 20-asból felrakok kettőt és jó lesz :D
 
Back
Oldal tetejére