• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ez milyen hal?

Vannak rossz eresztések, amikor nem annyira színesek, keress rá a nevére a Google képkeresővel. De majd úgyis jönnek okosabbak, csak elsőre ők ugrottak be. :)
 
Vannak rossz eresztések, amikor nem annyira színesek, keress rá a nevére a Google képkeresővel. De majd úgyis jönnek okosabbak, csak elsőre ők ugrottak be. :)
A razbóra esélyes, lehet, hogy tényleg valami vadas verzió. Majd megnézem néhány hét múlva, színesednek-e valamennyit.
 
Sziasztok!
Nem tudom,hogy jó helyre írom-e ....
Ma a nano akvárium piszkálása közben a szemem elé úszott valami. Én halnak nétem,de nem tudom...
kb 2mm hosszú átlátszó,fekete csíkkal. Lábát nem látok. 2 Galaxy van a nanóban. Esetleg leívtak,és kikelt? :unsure:Bocsi,nem sikerült jobb képeket csinálni.
Amano ,és Red cherry van még az akváriumban
 

Attachments

  • IMG_20220212_181515.jpg
    IMG_20220212_181515.jpg
    366.5 KB · Megtekintések: 71
  • IMG_20220212_182806_1.jpg
    IMG_20220212_182806_1.jpg
    314.7 KB · Megtekintések: 45
  • IMG_20220212_182918_1.jpg
    IMG_20220212_182918_1.jpg
    362 KB · Megtekintések: 49
Sziasztok!
Nem tudom,hogy jó helyre írom-e ....
Ma a nano akvárium piszkálása közben a szemem elé úszott valami. Én halnak nétem,de nem tudom...
kb 2mm hosszú átlátszó,fekete csíkkal. Lábát nem látok. 2 Galaxy van a nanóban. Esetleg leívtak,és kikelt? :unsure:Bocsi,nem sikerült jobb képeket csinálni.
Amano ,és Red cherry van még az akváriumban
Egyértelműen hal poronty.
 
Sziasztok!
Ismét kis segítségre szorulok...
Néhány hónapja a naaagy, XXL-es állatkereskedésben vettem két (elvileg, de nem azok) kongói hátonúszóharcsát. Akkor voltak 1, maximum másfél centisek, szépek voltak, cukik, aprók.
Egy ideig azt hittem, elpusztultak. Rengeteg a növény a medencében, alig, vagy egyáltalán nem láttam őket. Bújkáltak.
Aztán addig bújtak és zabáltak, amíg a képen látható, 10+ centis drabális Godzillákká nőttek. Aki a képen van, Antonov, ő a nagyobb. A másik egy fejjel lemaradt a növésben.
Szeretném megtudni, hogy anno mit adtak el nekem a hozzáértő emberkék a boltban, hátha valaki felismeri a fajt. 😥
 

Attachments

  • 20220216_153955.jpg
    20220216_153955.jpg
    192.6 KB · Megtekintések: 21
Sziasztok!
Ismét kis segítségre szorulok...
Néhány hónapja a naaagy, XXL-es állatkereskedésben vettem két (elvileg, de nem azok) kongói hátonúszóharcsát. Akkor voltak 1, maximum másfél centisek, szépek voltak, cukik, aprók.
Egy ideig azt hittem, elpusztultak. Rengeteg a növény a medencében, alig, vagy egyáltalán nem láttam őket. Bújkáltak.
Aztán addig bújtak és zabáltak, amíg a képen látható, 10+ centis drabális Godzillákká nőttek. Aki a képen van, Antonov, ő a nagyobb. A másik egy fejjel lemaradt a növésben.
Szeretném megtudni, hogy anno mit adtak el nekem a hozzáértő emberkék a boltban, hátha valaki felismeri a fajt. 😥
Synodontis eupterus – Tollúszójú hátonúszóharcsa ? csak tipp...
 
Sziasztok!

Megtudnátok nekem mondani ő milyen halacska? Talaj porszívózás közben a kiszippantott vízben találtam egy jópárat. Nagyon gyorsak, de csak a tál fenekén rohangálnak. Csak gyöngydánió, (galaxy razbora) halam van meg csigám, a kis galaxy-k teljesen másképpen néznek ki. Nemrég vettem pár új növényt. Annyira pici, alig bírtam lefényképezni.
 

Attachments

  • 20220709_181612.jpg
    20220709_181612.jpg
    98.2 KB · Megtekintések: 27
  • 20220709_181703.jpg
    20220709_181703.jpg
    151.3 KB · Megtekintések: 25
  • 20220709_181554.jpg
    20220709_181554.jpg
    160.2 KB · Megtekintések: 26
Sziasztok!

Megtudnátok nekem mondani ő milyen halacska? Talaj porszívózás közben a kiszippantott vízben találtam egy jópárat. Nagyon gyorsak, de csak a tál fenekén rohangálnak. Csak gyöngydánió, (galaxy razbora) halam van meg csigám, a kis galaxy-k teljesen másképpen néznek ki. Nemrég vettem pár új növényt. Annyira pici, alig bírtam lefényképezni.
Hááát ez nehéz így. A kinézete alapján dunai tarajosgőte is lehetne, de tuti nem az. Etetgesd még őket, ha nagyobbak lesznek kiderül. 😉
 
Back
Oldal tetejére