• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Első túlfolyós próbálkozás

Egy kicsivel van csak leengedve de a futest a maxon sem lepi el. Szoval ez igy nem ok? Talan fent van a termosztatja? Furaltam is hogy 23-ra van beallitva es 26-os vizet csinal. Sajna mashogy nem fert el, kissebb futesem meg nincs. Akkor vennem kell egyet
Van egy hullámos vonal ami a minimalis vízszintet jelöli. Azt kell hogy ellepje a víz,nem kell a teljes futonek a víz alatt lennie. Az eheim futoket pedig kalibralni is kell,ezert van neked 3 fok kulonbseg.
 
A garnélák nem igazán nyúlnak a agancshoz. Talán a amanók, ha le van carbózva, de az sem biztos.

Nekem semmi nem ette. :( Se carbo előtt, se után sajna. :(

Manuális eltávolítás, és paraméterek változtatása, hogy elkopjon magától. Undorító egy algatípus.
 
Nekem semmi nem ette. :( Se carbo előtt, se után sajna. :(

Manuális eltávolítás, és paraméterek változtatása, hogy elkopjon magától. Undorító egy algatípus.

Egyenlore nekem is csak abban az esetben fogy ha adok a pofajaba carbot. Mar gondolkodtam az ujra inditason mert kb mindenhol van belole egy keves es lehetetlen mechanikusan ugy eltavolitani hogy egy pici se maradjon belole ami aztan ujra kino.
Ahol sikeresen lekapartam ott nem jon vissza mar. Szerintem eltalaltam a megfelelo viz es egyeb parametereket.
 
Megerkezett a rakos akvahoz az uj ADA koppintott Chihiros RGB45 lampa. Jonak tunik, de majd elvalik, hogy megerte e a penzt es a varakozast. Kinabol erkezett.

Egy gyors foto a jelenegi allapotrol. A rakok szepen szaporodnak, hamarosan felrakok egy adaggal beloluk a display akvaba, es az egyik baratom is mar kesziti a zacskokat, hogy visz beloluk parat.

C818ADBF-CCB4-4E10-B014-9A157DFD6D6A.jpeg

A display kezd helyre razodni az algahaboru utan. Meg mindig nem tokeletes, de mar jo uton haladok vele. Szep lassan tuntetem el a maradek agancsot is, de ehhez persze sok ido kell es sok liquid karbon :)
 
Back
Oldal tetejére