• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

első akvárium

A valisneria szerintem nem igényli annyira a CO2-t. A másik növényről tudnál pontosabb leírást adni, képet esetleg? Telepíthetnél még több fajta növényt is.
 
Echinodorusokkal nincs tapasztalatom, de úgy tudom ők sem valami igényesek.
Merre laksz? Biztosan lennének itt a fórumon akik megtámogatnának néhány növénnyel.:)
 
Echinodorusokkal nincs tapasztalatom, de úgy tudom ők sem valami igényesek.
Merre laksz? Biztosan lennének itt a fórumon akik megtámogatnának néhány növénnyel.:)
Hollókő, Nógrád megye, de öcsém Pesten tanul és hétvégente haza jár...
 
Akkor én ebből a körből most kimaradok szegedi lévén. Próbálkozz a növényt keres topikban!
 
Köszi, meggondolom! :bookworm:
Mikortól jöhetnek a halak?:nailbiting:
Hogy mit ír a "nagykönyv"azt nem tudom ,de én egy hét után simán bevállaltam,hogy benépesitem az akit,ment bele hal is garnéla is:).Köszönik szépen jól vannak ,sőt túlnépesedek(n):)
 
Mivel nincs benne növényes talaj ezért nem hiszem,hogy valami problémád lehetne.Szerintem mehetnek bele az élőlények.
Ettől függetlenül szívesen megnéznék néhány képet az akirol.:)
 
Hogy mit ír a "nagykönyv"azt nem tudom ,de én egy hét után simán bevállaltam,hogy benépesitem az akit,ment bele hal is garnéla is:).Köszönik szépen jól vannak ,sőt túlnépesedek(n):)

Hát nekem ma 2 hetes az akvárium... sajnos még sok az alga, ha ezt a problémát leküzdöm akkor jöhetnek csak...
 
Mivel nincs benne növényes talaj ezért nem hiszem,hogy valami problémád lehetne.Szerintem mehetnek bele az élőlények.
Ettől függetlenül szívesen megnéznék néhány képet az akirol.:)
Én az algákat problémának nevezném... mára barna trutyi jelent meg az üvegen, a víz még mindig tejes, bár az 50%-os vízcsere+kristálytabletta segített, a sóder feketedik.... szóval van a jóból! :)
 
Amano garnélákat tehetsz bele nyugodtan.Az otokat még nem ajánlanám.Viszont nálam ő nagyon bevált,Beaufortia kweichowensis vagyis palacsinta algaevő.Nem túrja ki a növényeket.
 
Back
Oldal tetejére