• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

első akvárium

Olvastál egyébként valahol előtte, hogy mit-hogyan kéne csinálni?
 
Javaslom,hogy hogy fogadd meg inadsz tanácsát és olvass itt az oldalon.Sokkal gyorsabban jutsz infóhoz mintha kérdezel és vársz a válaszra.Te látod milyen problémákkal küzdesz.Természetesen ha valamire nem találod a választ vagy nem boldogulsz vele itt biztosan segíteni fognak.
 
Javaslom,hogy hogy fogadd meg inadsz tanácsát és olvass itt az oldalon.Sokkal gyorsabban jutsz infóhoz mintha kérdezel és vársz a válaszra.Te látod milyen problémákkal küzdesz.Természetesen ha valamire nem találod a választ vagy nem boldogulsz vele itt biztosan segíteni fognak.
Én mindenki tanácsát elfogadom, megpróbálom....
 
Sziasztok!

Ma megtörtént a betelepítés!

Az algaevő kérdést gyorsan lezárta a kínálat: 2 kisebb méretű anci került bele, ha nagyobbra nőnek majd lesz velük valami!
Beköltözött még 6 serpa lazac és 2 sziámi harcos lány!

Az ancik és a serpákkal semmi gond, bár a serpák egy kicsit csipkelődnek....
Bár még nem olvastam végig a fórumot ilyesmi viselkedés után kutatva a harcosokkal szerintem baj lesz... Csak lebegnek a víz felszínén, vagy a talajon fekszenek, úszni függőlegesen úsznak... élni élnek, mert a serpák néha megpiszkálják őket és akkor gyorsan elúsznak.... nem tudom mi lehet velük! Ötletek?
 
Szia Matyi!

harcosokkal szerintem baj lesz..
A Betták nem izgága csapathalak!
Viszont a rizsföldeken nincs nagy áramlás, azt nem szeretik.
Gond lehet még ha a víz feletti levegő túl hideg a vízhőfokhoz képest (meg egyébként is szeretik a kicsit magasabb 24-30 c fokos vizet)!
Nem szabad sok eledelt adni nekik mert hajlamosak az elhízásra. Szeretik a csendesebb árnyékos búvóhelyet (Pl: vízfelszínen úszó növények).
Szóval nem kifejezetten növényesbe való halak.

A.ttila
 
Nem igazán tudom követni. Most akkor felezted a világítást vagy ez inkább egy halas akvárium lesz sok algával? Sztem ne erőltesd a halakat mert még nem vagy tisztában az alapokkal, igényekkel. Ha növényes akváriumot akarsz ennél sokkal jobban bele kell merülnöd a témába. Sok sikert.
 
Back
Oldal tetejére