• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAC - European Aquascaping Championship

kuchi

Kertész bálvány
Üdv.
Szeretnem felhivni a figyelmeteket egy uj Aquascaping versenyre,amit hetvegen szeptember 25-26-an rendeznek meg!
Ez egy CIAC-hoz(Sanghai) hasonlo verseny(Live contest),tehat 30scapert akik bekerültek a legjobb 30-ba,meghivtak volna 5 napra Varsoba es ott lett volna egy elö aquascaping verseny,sajna a Covid közbeszolt,de 3-ik nekifutasra ugy döntöttek,hogy Home scaping lessz belöle,mert nem akartak kockaztatni.
Itt is mint a Ciac-on,en kepviselem hazankat, Magyarorszagot!!
Remelem nem okozok csalodast!
Na akkor a lenyeg,hogy mivel Home scaping,a szponzoroknak köszönhetöen,mindenkinek kipostaznak egy settet!Ami egy 60p opti akvarium+szekreny+lämpa+szürö!Ez az alap,ehhez jön meg 18kg talaj, täptalaj, bacteriumok stb...elöre kivalasztott hard scape(kövek,fak)Homok,kavics stb...
Mar postaztak a settet,van aki mar megkapta.
A lenyeg,hogy 25-en Hard scape elrendezese,26-an növenyesites!Decemberben kell elküldeni a vegsö fotot!Eleg jo penz,es targynyeremeny van!
Fel lehet hsznalni sajat hard scapet,nekem mar kb 2 honapja meg van.
A növenyeket az Aquafloratol kapjuk!40db -ot lehetet az elöre megadott növenylistarol kivalasztani,termeszetessen Aquaflora polo,mask törülközö is jar hozza!
Esznel kell lenni,mer 2 honap alatt kell valami ütöset alkotni,itt nincs idö több honapt elbabralni vele!
Ha kesz a Hard scape akkor mar nincs varia,csere stb...
Holnap jövök a resztvevök listaval!
Szurkoljatok,hogy sikerüljön bekerülni a legjobbak köze!
Sponzorok:Aquael,Aquaflora,Aquashow.
 
Utoljára módosított:
Remelem nem okozok csalodast!
Nem hinném. Legfeljebb azzal, hogy csak akkor vagy aktív, amikor ADA vidiket posztolsz, vagy egy kicsit dicsekvősre sikerülő hírt osztasz meg.
Sokan többet várnánk Tőled, hogy pl. továbbadod tapasztalataidat. Szóval visszaadsz valamit egy közösségnek, amiből sokat merítettél.
Ezen a versenyen meg kívánom, hogy azt érd el, amire számítasz.
 
hogy csak akkor vagy aktív, amikor ADA vidiket posztolsz, vagy egy kicsit dicsekvősre sikerülő hírt osztasz meg.
Tudod,semmi dicsekvös dolog nincs benne,sokat gondolkodtam egyaltalän,hogy irjak erröl,mert gondoltam lesz hozzad hasonlo nem kivanatos beszolas!
Igazabol nem rad tartozik,de azert megosztom veled,hogy különbözö oknal fogva lassan egy eve,egyedül nevelem a 7 eves fiam+dolgozok mikor ö iskolaban van+3 akvarium is ott van meg.Külföldön egyedül mindent csinalni,nem egyszerü!
Itt nincs nagymami,nagypapi.Senki.
Este örülök ha van idöm egy rövid sorozatot megnezni,es mar alszom is!
Hat ezert nem posztolok en annyit,mint amikor meg minden szep es jo volt!
 
@kuchi Nincsen kedved live streamelni az építést? Tök jó volt az EAC-ban még covid előtt, hogy az építések közben rengeteg videó anyag is készült. Én nagyon szívesen megnézném az építést és közben megoszthatnál néhány gondolatot is. 😊

Kitaláltad már, hogy mit fogsz építeni, vagy ahogy jön?

Jó építkezést kívánok neked és természetesen egy szép eredményt a végére.
 
Nincsen kedved live streamelni az építést?
Sajna nem fog menni gyerekkel a nyakamban,nem is tudom mikor ällok neki.
Kitaláltad már, hogy mit fogsz építeni, vagy ahogy jön?
Persze,mar 2 honapja össze raktam valamit,valami mast mint eddig csinaltam!
Jó építkezést kívánok neked és természetesen egy szép eredményt a végére.
Köszönöm,es jol esik,hogy legaläbb te biztatsz!
 
Patrik és hova tudtál egy ekkora akváriumot még eltenni? :)

Drukkolok a jó eredményhez, szuper kis derbi és tök jó, hogy a körülmények ellenére megoldották, hogy otthon tudjatok építeni 👍
 
Tudod,semmi dicsekvös dolog nincs benne,sokat gondolkodtam egyaltalän,hogy irjak erröl,mert gondoltam lesz hozzad hasonlo nem kivanatos beszolas!
Igazabol nem rad tartozik,de azert megosztom veled,hogy különbözö oknal fogva lassan egy eve,egyedül nevelem a 7 eves fiam+dolgozok mikor ö iskolaban van+3 akvarium is ott van meg.Külföldön egyedül mindent csinalni,nem egyszerü!
Itt nincs nagymami,nagypapi.Senki.
Este örülök ha van idöm egy rövid sorozatot megnezni,es mar alszom is!
Hat ezert nem posztolok en annyit,mint amikor meg minden szep es jo volt!
Nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid az életedben. Tényleg. Ne vedd Mary hozzászólását rosszindulatúnak. Egyrészt nem tudhatta, hogy milyen helyzetben vagy, másrészt a bemutatkozó szövegből részint jogos is a kritika. Én is érzem jelen pillanatban magamon, hogy kevésbé vagyok aktív a fórumon és kevésbé segítek az újoncoknak. Vannak páran itt akik elhivatottak az iránt, hogy az újonnan jövőknek segítsenek. Az ő részükről egyfajta elvárás az, hogy azok, akik letettek már valamit az asztalra, azok segítsenek másoknak is. Természetesen érthető az időhiányod, ugyanakkor pl. nem tudom emlékszel-e rá, hogy amikor segítséget kértem tőled hogy lepattintottál. Pedig semmibe nem került volna tőled. Ne vedd támadásnak a hozzászólásom, de lehet mások is éreznek hasonlót, mint én. Igazán remélem, hogy pozitívan fogod venni ezt és még sokáig posztolod a sikereidet itt. Kíváncsian várom a helyezésed és drukkolok.
 
Hogy mondják azt szenegáli törzsi nyelven: ezt nagyon eltaláltad?😀👍 Nyugtass meg, most kivételesen használtál ragasztót és nem fog szétesni az építmény!🥺 Szurkolok neked egy jó helyezésért.😎
 
Utoljára módosított:
Hogy mondják azt szenegáli törzsi nyelven: ezt nagyon eltaláltad?😀👍 Nyugtass meg, most kivételesen használtál ragasztót és nem fog szétesni az építmény!🥺 Szurkolok neked egy jó helyezésért.😎
🤣.Emlékszel még rá.
Amúgy most mindent ragasztottam,még az utolsó kis gyökeret is.
Rátaláltam a legjobb ragasztóra,ami tökéletes.
Beszuba,be genao szuba.
 
Back
Oldal tetejére