• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAC - European Aquascaping Championship

te hogy látod melyik akvárium a legjobb most a mezőnyből?
Nehéz így véleményt mondani, hogy a növények még nem érettek be, illetve hogy egyik-másikban még víz sincs. Valószínű, hogy egy hónap elteltével (és az ezalatti apró finomítások után) mást mondanék, de ha a mostani (és nem! a várható) kinézet alapján kellene győztest hirdetni, nálam magasan az utolsóként beillesztett német akva (Frederic Fuss) viszi a prímet.
Amúgy Luis Cardoso építménye elég menő és Lukasz Ciszkowskié fogott még meg. Mögöttük szorosan van több is holtversenyben, Tereza, Patrik stb.
 
Sajna en eleg fos kepet küldtem be,mert kapkodtam,de a növenyek eleg jol beindultak,es köszönhetö a 2 napi vizcserenek,minimalis alga van csak!Persze egy nem bejaratott szürövel nehez,de amit kaptunk Aquael inditto bacterium es a Turbo cleaner eleg kafa kis cucc!A lämpa is eleg viccesen nez ki,de eleg jo fenye van!Luis-sal heti szinten irunk egymasnak es ö is megvan elegedve a küldött termekekkel!Jo es szep minöseg az Aquael akvarium es a szekreny se rosz!A szürö eleg hangos,de teszi a dolgat!Kaptunk 2x8kg täptalajt is!Nekem sikerült 6-7kg-ot elhasznalni,az egyikoldalt 20cm a masik 16cm emeles van+került bele La plata is egy keves!Persze Twinstar es co2 az elsö naptol megy!
 
@kuchi A víz nélküli akvák mind DSM-esek, ezért nincsenek feltöltve még a fotóhoz sem? Összesen mennyi idő volt a felszerelés kézhezvételétől számítva beküldeni a fotókat? (aki korábban kész lett a hardscape-pel, az ugyebár egyből fotózhatta és előbb fel tudta tölteni, volt idő a növényeknek magukhoz térni...)

Szurkolok amúgy, hogy decemberre összekapd a tiédet, szerintem van esélyed egy jó helyezésre.
 
@kuchi A víz nélküli akvák mind DSM-esek, ezért nincsenek feltöltve még a fotóhoz sem? Összesen mennyi idő volt a felszerelés kézhezvételétől számítva beküldeni a fotókat? (aki korábban kész lett a hardscape-pel, az ugyebár egyből fotózhatta és előbb fel tudta tölteni, volt idő a növényeknek magukhoz térni...)

Szurkolok amúgy, hogy decemberre összekapd a tiédet, szerintem van esélyed egy jó helyezésre.
Csütörtökön jött meg a felszereles,es a növeny csomag!Penteken össze szereltem mindent,es összedobtam a korabban megälmodott scapet!Szombaton fixaltam mindent,itt nincs idö elöre beaztetni a fakat.feltöltöttem talajjal,homok+reszletek.este küldeni a fotot.Vasarnap ültetes es foto küldes.
November 26 vegsö foto!
Akinek szerencseje van,es okosan rendelt növenyt(nem zseleset)az elkeszül!A többi....
 
Back
Oldal tetejére