• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Drop checker házilag

Egy láma kérdés: a drop checker "szonda" részénél mindegy, hogy mennyi részen érintkezik az akváriumvízzel?
Látni olyan megoldásokat amikor széles, tölcsérszerű (pl. gyári akváriumon belül elhelyezettek) meg olyat is amikor csak csőszerű kis részen érintkező (pl ebben a topikban is képen látható).
 
elm. minél nagyobbb a felület annál jobb, hamarabb láthatod az eredményt valamivel. Gondolom a reagens se az a speedy gonzales, de azért a nagyobb felület csak előny. ;)
 
oké csak az egyik termék leírásánál olvastam: max 300 literig... Engem is meglepett mert eddig nem láttam ilyet sehol
 
Hmm érdekes. Azt mondanám 300 literre inkább több dc kellene, mert nehéz lenne egyről általánosítani, de akkora medencénél már inkább elektrongyos ph mérőt alkalmaznék.
 
Én is barkácsoltam még anno checkert, igaz ez tollból lett hajtogatva.

a1_2013_4_17_pwt9w02ngw.jpg
 
Csinálnom kell nekem is vagy 10 et mert az utolsó nyírásnál vízcsere + technika takarításnál kivettem és vizes kézzel hááát beletettem a leszedett vízbe.
Na de ott is maradt és ment le a lefolyón. :(
Húzós volt az ára most meg nincs semmi.
Most barkács jön amíg eléggé megérdemlem megint az üveget.
 
Back
Oldal tetejére