• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Digitális időkapcsoló ami tényleg jó

Igen, ezt már itt korábban kitárgyaltuk :) Engem először szívatott a csatlakoztatás, de később megoldódott és azóta is használom. (8. oldalon kezdődött a diskurzus, majd itt a lap tetején ért véget)

Sajnos Tapatalk-ban a 8. oldalt nehéz megtalálni, de holnap megnézem az irodában.
Nekem csak olyan problémám van vele, hogy 2-3 havonta egyszer elveszti a kapcsolatot és olyankor törölni kell az ewelinkből, majd újra hozzáadni. Ezután megint 2-3 hónap nyugi. :)
 
Ugyan hagyd, nem érdemes :) Lényeg hogy már működik és hogy neked is bevált. Van belőle négy csatornás is (ha esetleg nem ismernéd).
Megnéztem azért. :)
Nekem nem volt párosítás probléma, de nem is TP-Link routerem van.
 
Nálam nedis egy-dugaszos okos konnektor van. Nagyon klasszul működik és olcsó, kb mechanikus idokapcsolo árban van. A három dugaszos verzió pedig minden igényt kiszolgálna. :)
 

Attachments

  • res_16737e119a6dc542237cc88226126e02.jpg
    res_16737e119a6dc542237cc88226126e02.jpg
    19.1 KB · Megtekintések: 22
Utoljára módosított:
Igen, ennyire jutottam Én is, hogy a Sonoff elvileg tudja. De végül maradtam az Arduino-nál és nem váltottam le.
 
Tuti tudja. Legalábbis friss verziószámú. Nekem most 4sonoff -om van. És mindben van ilyen lehetőség. Fél másodperc a legkisebb, és fél másodpercenként lehet ugrálgatni hogy mikor kapcsoljon ki. Mondjuk nekem a szerelhető van, nem a konnektoros verzió
 
Nekem 7 db szerelhető Sonoff időkapcsolóm van. Mindegyiken a jelenlegi legfrissebb 3.5.0 fw fut. Egyik sem tud másodperc alapú vezérlést, kizárólag perc alapút. Akkor most hogy is van ez?
 
Beállitod hogy mikor kapcsoljon be. Majd ahol látod az állapotát ott fent van 3 pötty. És annak a menujèben. Kicsit lejjebb Automata kikapcsolás menüben.
 
Mostanság milyen megbízható időkapcsolót lehet kapni? Mi a tapasztalat? Semmi okosság nem kell, csak sima digitális, elemes/akkus :)
 
rossz példát tudok hozni... ilyent vettem nemrég, botrány a kidolgozási minősége, csak lengyel használati van hozzá...
elméletileg beállítottam, de pont nem kapcsolt ki amikor kellett volna. mg nem volt érkezésem újra nekiülni, szóval egyelőre a nem ajánlott kategóriában lakik
 
rossz példát tudok hozni... ilyent vettem nemrég, botrány a kidolgozási minősége, csak lengyel használati van hozzá...
elméletileg beállítottam, de pont nem kapcsolt ki amikor kellett volna. mg nem volt érkezésem újra nekiülni, szóval egyelőre a nem ajánlott kategóriában lakik
en hasznalok ilyet kb 3 eve semmi gondom vele. Van rajta idozites fordito gomb is.
 
rossz példát tudok hozni... ilyent vettem nemrég, botrány a kidolgozási minősége, csak lengyel használati van hozzá...
elméletileg beállítottam, de pont nem kapcsolt ki amikor kellett volna. mg nem volt érkezésem újra nekiülni, szóval egyelőre a nem ajánlott kategóriában lakik
Hajszálra ugyanez a ketyerém van csak ezen normál hazai a földelés. Ugyanaz a forma, gombok, csak ez cseh. Vagyis kínai ez is... Amúgy megy. Egyszer dobta el a pontos időt és a tárolt kapcsolást 2 év alatt. Utána masterclear gombot benyomtam, újraprogramoztam, és megy azóta is.
 
Egy kérdésem van. ODY fénycsöveshez szeretnék kétpólusú időzítőkapcsolót, hogy éjszaka ne villogjon.
Valamelyikőtök tudja, hol lehet kapni?
 
Back
Oldal tetejére