• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Gyukker

VIP kertész
Az öreg harcos néhány jó falatért megmutatja magát. Természetesen a testi fölényét ki is használja, mindenkit elkerget az uburkától.
El is felejtettem, a Tisza-tavi látogatásom alkalmával gyüjtögettem : valamilyen úszó növény, és valamilyen nagy levelű békalencse. Látszólag mindketten jól érzik magukat high-tech környezetben, kíváncsi leszek mivé fejlődnek idővel.
20200829_121638.jpg 20200831_180039.jpg 20200831_180030.jpg

Szella

Legenda
Az öreg harcos néhány jó falatért megmutatja magát. Természetesen a testi fölényét ki is használja, mindenkit elkerget az uburkától.
El is felejtettem, a Tisza-tavi látogatásom alkalmával gyüjtögettem : valamilyen úszó növény, és valamilyen nagy levelű békalencse. Látszólag mindketten jól érzik magukat high-tech környezetben, kíváncsi leszek mivé fejlődnek idővel.
View attachment 95424View attachment 95425View attachment 95426
Vízi rucaöröm. Nagyon cuki neve van.

cs_z_

Főkertész
View attachment 95424View attachment 95425View attachment 95426
Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe...pedig eleget voltam kint a vízen...

Gyukker

VIP kertész
Örök fájdalom, amikor ki kell kukázni valamit, én is utálom. Frankón azon agyalok, hogy kéne egy akvárium, csak az ilyen hajótörötteknek :D Csak nincs hova tenni.....
Az évek alatt elég nagyon sok komposztálódott már. Nekem egy akva indítása okozza a legnagyobb fájdalmat, amikor azért a néhány csipet növényért borsos árat fizetek, majd a szaporulatot vödör számra dobálom ki. Legalább el tudnám osztogatni, hogy valaki az örömét lelje benne.

A plusz akvával idővel még több kidobált növény lesz.

cs_z_

Főkertész
Az évek alatt elég nagyon sok komposztálódott már. Nekem egy akva indítása okozza a legnagyobb fájdalmat, amikor azért a néhány csipet növényért borsos árat fizetek, majd a szaporulatot vödör számra dobálom ki. Legalább el tudnám osztogatni, hogy valaki az örömét lelje benne.

A plusz akvával idővel még több kidobált növény lesz.
Rám számíthatsz, ha van felesleg... ;):ROFLMAO:

Oldal tetejére