• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Az öreg harcos néhány jó falatért megmutatja magát. Természetesen a testi fölényét ki is használja, mindenkit elkerget az uburkától.
El is felejtettem, a Tisza-tavi látogatásom alkalmával gyüjtögettem : valamilyen úszó növény, és valamilyen nagy levelű békalencse. Látszólag mindketten jól érzik magukat high-tech környezetben, kíváncsi leszek mivé fejlődnek idővel.
20200829_121638.jpg20200831_180039.jpg20200831_180030.jpg
 
Az öreg harcos néhány jó falatért megmutatja magát. Természetesen a testi fölényét ki is használja, mindenkit elkerget az uburkától.
El is felejtettem, a Tisza-tavi látogatásom alkalmával gyüjtögettem : valamilyen úszó növény, és valamilyen nagy levelű békalencse. Látszólag mindketten jól érzik magukat high-tech környezetben, kíváncsi leszek mivé fejlődnek idővel.
View attachment 95424View attachment 95425View attachment 95426
Vízi rucaöröm. Nagyon cuki neve van.
 
Az öreg harcos néhány jó falatért megmutatja magát. Természetesen a testi fölényét ki is használja, mindenkit elkerget az uburkától.
El is felejtettem, a Tisza-tavi látogatásom alkalmával gyüjtögettem : valamilyen úszó növény, és valamilyen nagy levelű békalencse. Látszólag mindketten jól érzik magukat high-tech környezetben, kíváncsi leszek mivé fejlődnek idővel.
View attachment 95424View attachment 95425View attachment 95426
Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe...pedig eleget voltam kint a vízen...
 
Örök fájdalom, amikor ki kell kukázni valamit, én is utálom. Frankón azon agyalok, hogy kéne egy akvárium, csak az ilyen hajótörötteknek :D Csak nincs hova tenni.....
Az évek alatt elég nagyon sok komposztálódott már. Nekem egy akva indítása okozza a legnagyobb fájdalmat, amikor azért a néhány csipet növényért borsos árat fizetek, majd a szaporulatot vödör számra dobálom ki. Legalább el tudnám osztogatni, hogy valaki az örömét lelje benne.

A plusz akvával idővel még több kidobált növény lesz.
 
Az évek alatt elég nagyon sok komposztálódott már. Nekem egy akva indítása okozza a legnagyobb fájdalmat, amikor azért a néhány csipet növényért borsos árat fizetek, majd a szaporulatot vödör számra dobálom ki. Legalább el tudnám osztogatni, hogy valaki az örömét lelje benne.

A plusz akvával idővel még több kidobált növény lesz.
Rám számíthatsz, ha van felesleg... ;):ROFLMAO:
 
Egy vízcsere elötti kép. A néhány hete időhiány miatt felületessé vált karbantartásoknak megvan az eredménye, elég sok ecsetalga nőtt. Nyilván a fő probléma, hogy már jócskán megérett az akva az átépítésre, és az egészt talajnak az átmosására. A széthullott hardscape-ről már nem is beszélve..
Ma tápot váltottam. Holnap vízcsere, mulozás, porszìvózás, szűrőtakarítás.
20201004_174216.jpg
 
Egy vízcsere elötti kép. A néhány hete időhiány miatt felületessé vált karbantartásoknak megvan az eredménye, elég sok ecsetalga nőtt. Nyilván a fő probléma, hogy már jócskán megérett az akva az átépítésre, és az egészt talajnak az átmosására. A széthullott hardscape-ről már nem is beszélve..
Ma tápot váltottam. Holnap vízcsere, mulozás, porszìvózás, szűrőtakarítás.
View attachment 96676
Én már nagyon várom az új scapet, kíváncsi vagyok mit találsz ki!
 
Back
Oldal tetejére