• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Cuevas del Drach

Na a hetvegen meg hyperoloztam a caloglossat. Levettem a szuron az aramlast, amit persze elfelejtettem visszaerositeni. Raktam egy keves uszonovenyt is a vizre.
Erre ma: tok homaly uralkodik. Mi a szosz?
IMG_20210111_161633.jpg
Na jo a foto is fos de tok homaly minden.
Mindegy csereltem egy jo adag vizet.

IMG_20210111_182107.jpg
Pusztuljon a rohadek. Remelem javul holnapra.
 
Na a hetvegen meg hyperoloztam a caloglossat. Levettem a szuron az aramlast, amit persze elfelejtettem visszaerositeni. Raktam egy keves uszonovenyt is a vizre.
Erre ma: tok homaly uralkodik. Mi a szosz?
View attachment 100153
Na jo a foto is fos de tok homaly minden.
Mindegy csereltem egy jo adag vizet.

View attachment 100155
Pusztuljon a rohadek. Remelem javul holnapra.
Anyám, borogass! Régen így nézett ki egy fullra beinfuzóriásodott akvám.
Drukkolok meg félig lehunyt szemekkel rezegtetem fülcimpáimat, hogy kikerüljön a tejút az akvádból.
 
Na a hetvegen meg hyperoloztam a caloglossat. Levettem a szuron az aramlast, amit persze elfelejtettem visszaerositeni. Raktam egy keves uszonovenyt is a vizre.
Erre ma: tok homaly uralkodik. Mi a szosz?
View attachment 100153
Na jo a foto is fos de tok homaly minden.
Mindegy csereltem egy jo adag vizet.

View attachment 100155
Pusztuljon a rohadek. Remelem javul holnapra.
Nem lehet hogy a calaglossa, túl nagy fénybe van, és azért terjed mindenfelé, meg kipusztíthatatlan?
Nálam, a taiwanosba, gyenge fénybe van, és csak szép lassan, de nagyon lassan bokrosodik, és nem terjed semerre.
 
A benti aki az áramlás miatt halál neki. A Balatoni Limnológiai Intézet honlapján olvastam egy tanulmányt a Balaton fito és zooplanktonikus megfigyeléseiről. A daphnia pusztul ki elsőnek a vízből, ha megnövekszik a Balcsiban a szél által keltett turbulencia. Modellezték kinti tartályokban balatoni vízzel. Pontos sebességekre nem emlékszem, de az akiban létrehozott áramlás elég nagy, azt leginkább a cyclops félék bírják hosszabb ideig.
 
Koszonom az eszreveteleket es tanacsokat. Barmi is az ok mara 80%-os javulas lathato. Mar csak azert tunik kisse homalyosabbnak mert tudom hogy milyen amikor kristalytiszta.
Lenyikek jol vannak, nem lattam elhullast.
Remelem folytatodik a javulas.
Az infuzoria nekem is eszembe jutott.
A caloglossat nem mondanam sprinternek, csak mindig halogattam a kinzasat. Tepegettem, leszivogattam. Amikor eszembe jutott lesprickoltam excellel, de mostanra meguntam; ilyen durva beavatkozasnak meg nem vetettem ala. Lehet, hogy tul durva voltam. Szoval most jobb lett a vizecske.
IMG_20210112_165618.jpg
 
Sziasztok. Ma megkopasztottam a myriot rendesen. Elobukkant alola egy microsorum, ami nagyon aprocska volt, de van mar vagy 5-6 cm atmeroju kis bokor. Ugy dontottem ki fogom szabaditani mindig. Legyen csak szep nagy. A maradek caloglossat is probaltam lefogkefezni es csipeszelgetni, de nem tul sikeresen.
IMG_20210116_170520.jpg
A csapat kapott egy kis snowflakeset.
IMG_20210116_170534.jpg
 
Back
Oldal tetejére