• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Cuevas del Drach

Hűha! Ez velőtrázóan jól sikerült akvárium!
Az a medvebarlang, vagy talán a pokolba vezető út (?), nagyon horzsolja a fantáziámat.
Koszonom a dicsero szavakat!
Jól néz ki a két albida bokor a bejárat két oldalán.👍🏻
Igen. Nagyon orultem neki, hogy Mary tudott nekem szedni!
Akkor mostantól már high-tech?:unsure:
Ezen meg nem gondolkodtam, de lassan az lesz ezek szerint.
A fenyterot megnoveltem. Nagyon felkacagtam, mert rajottem, hogy 10-esbol 3-4-esen ment a lampa. Nem is vettem eszre. Most 7. Bubiznak a novenyek. Tapozason meg nem emeltem eddig. Meglatjuk mit tud igy.
 
Sziasztok.
Szepen bubiznak a novenyek es beindult egy eros novekedes is. Most a duplajara emeltem a tapozast. A bucek megszenvedik a megvaltozott korulmenyeket. Kicsit feherednek a leveleik, meg itt ott ecsetesek is lettek, de remelem hamar tul lesznek rajta.
IMG_20210228_140342.jpg
A Monte Carlo is dusul, mig eddig csak senyvedett. Igazan formas kis gyep kerekedik itt. Lehet, hogy a HM-et is lecserelem a tuloldalt.
IMG_20210228_140744.jpg
Kiszabaditottam az osvenyt is.
IMG_20210228_140848.jpg
 
A Monte Carlo is dusul, mig eddig csak senyvedett. Igazan formas kis gyep kerekedik itt.

Tényleg nagyon megindult, és nem csak hogy sűrű, de a színe is szép élénk. 👌 :love:

Látom nálad is esedékes már a kifolyó pucera, nekem sem ártana már erőt venni magamon ilyen téren. Talán jövő hétvégén, mindig ezt mondom. 😅
 
Látom nálad is esedékes már a kifolyó pucera, nekem sem ártana már erőt venni magamon ilyen téren. Talán jövő hétvégén, mindig ezt mondom. 😅
Igen. En is pont igy halogatom... :ROFLMAO: Es jon meg: akkor a szurore is rapillantok!
Es itt jon a kommentator: De nem pillantott ra!

Tényleg nagyon megindult, és nem csak hogy sűrű, de a színe is szép élénk. 👌
Koszi. Bizony. Felhaborito, hogy tenyleg mit tud nemi szendioxid! :ROFLMAO:
 
Miutan az experience atkoltozott ide, valamit nem jol raktam ossze, mert kisse levegosodott, amit idonkent kipumpalt magabol. Meg amugy is megerett a szuropuceva. Ugyhogy kitakaritottam es az uvegeket is rendbe raktam. Csilli villi minden. Sajnos ket het telt el az utobbi vizcsere ota igy a kirakatot is meg kellett pucizni. A myriokat megkopasztottam, a ludwigiakat elfeleztem es ultettem a tuloldalra is a beszivo cso feloli oldalra. Hu de bonyolultan fogalmazok ma. A bucek meg ecsetesek es szenvednek, de vannak akik mar kezdik osszeszedni magukat. A gyep egyre vastagabb. Tetszik
B0864EC8-17ED-4883-89CF-DE32F0AF4823.jpeg
 
Miutan az experience atkoltozott ide, valamit nem jol raktam ossze, mert kisse levegosodott, amit idonkent kipumpalt magabol. Meg amugy is megerett a szuropuceva. Ugyhogy kitakaritottam es az uvegeket is rendbe raktam. Csilli villi minden. Sajnos ket het telt el az utobbi vizcsere ota igy a kirakatot is meg kellett pucizni. A myriokat megkopasztottam, a ludwigiakat elfeleztem es ultettem a tuloldalra is a beszivo cso feloli oldalra. Hu de bonyolultan fogalmazok ma. A bucek meg ecsetesek es szenvednek, de vannak akik mar kezdik osszeszedni magukat. A gyep egyre vastagabb. Tetszik
View attachment 103201
Fenőköved van, vagy küldjek Csillával? :D
 
Back
Oldal tetejére