• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Crystal Grove (Kristály Liget)

Szia Mary!
7 darabot visszaadok, amiből 3 nőstény.
Ennyien maradtak a tőled kapott csapatból.
Egyem a szívedet, nagyon jólesik a felajánlásod. 🤗
Inkább adok hímeket, hogy legyen Neked is szaporulat. Aztán ha már hasasodik az akváriumod a sok kapirgásztól, majd adsz.

Több ifjonc van, így nem zárom ki, hogy lesz közöttük nőstény is.
 
Öröm az ürömben: ma két petés mamzit láttam. :love:
A tegnapi fa kivétel és visszahelyezés során a karácsonymoha zuhatag kicsit szétesett. Ez legyen a legnagyobb baj.
Most így néz ki a liget:
(@SMAdrián hátul többségében Crypto spiralis tiger van. :))

View attachment 171734
Ad csak kölcsön, úgy fél évre, és már nem lesznek olyan törpék. 😉😀
 
Neocaridinák. Nekem most elvadult red cherryk és malawák.
Azért azok nem PRL-ek….kicsit szívósabbak.
a Mary-től kapott PRL-ek nekem nem is szaporodtak, csak fogytak, míg teljesen el nem tűntek. Ezzel szemben a malawák kb kipusztíthatatlanok.

azoknak a félnapos áramszünet sem volt akadály…BTW nekem nem volt hal pusztulás sem az elektromos rendszer karbantartása során, pedig reggeltől koraestig tartott.
 
Azért azok nem PRL-ek….kicsit szívósabbak.
a Mary-től kapott PRL-ek nekem nem is szaporodtak, csak fogytak, míg teljesen el nem tűntek. Ezzel szemben a malawák kb kipusztíthatatlanok.

azoknak a félnapos áramszünet sem volt akadály…BTW nekem nem volt hal pusztulás sem az elektromos rendszer karbantartása során, pedig reggeltől koraestig tartott.
Red cherryvel indult, abból van több. De értem, hogy a prlek érzékenyebbek. A saját tapasztalatom az, hogy bármilyen beállt rendszerben, ami azért a tűréshatáron van, egy kisebb változás is okozhaz gondot. Pl. 20 literesbe tettem 7 extra garnélát az élővilághoz, s máris volt pusztulás. A szűrő bepunnyadása meg nem kicsi változás. Na, ne offoljunk.
 
Egyem a szívedet, nagyon jólesik a felajánlásod. 🤗
Inkább adok hímeket, hogy legyen Neked is szaporulat. Aztán ha már hasasodik az akváriumod a sok kapirgásztól, majd adsz.

Több ifjonc van, így nem zárom ki, hogy lesz közöttük nőstény is.
Köszönöm a felajánlásod, de itthon nem tudom a 24 fok alatti hőmérsékletet tartósan (a nyár folyamán) biztosítani nekik.
 
A Summer-beli vagdalkozás és vízcsere után már a füleimen keresztül próbáltam levegőhöz jutni.
Közben nézegettem, van-e petés mamzi, ha igen mennyi. (Jelentem van. SŐT! 2 anyahajó a nagon közeljövőben teli fogja csinálni az akvát apró kapirgászokkal. :love:
Aztán észrevettem, hogy a hánya-veti módon visszarakott fák sokkal jobb összképet adnak a "kukucska-lyukakkal".
IMG_1606.JPG
IMG_1604.JPG

Köszi, hogy benéztél a Ligetbe. :)
 
Az a kukucska-lyuk nem hagyott nyugodni. Meg @xman javaslata sem, mikor meglátogatott.
Szóval a tegnapi vízcserét összekötöttem egy szkép-igazítással. (Mea culpa, de az üvegeket elfelejtettem megpucizni. :X3:)View attachment 173480
Savazni ér. :)
Sokat dobna a kukucska lyukon, ha egy kicsit hátulról kapna fényt. Kiégett háttér... Nem tudsz mögé a falra, vagy fehér papírra valami lámpát lőni? 🙂
 
Back
Oldal tetejére