• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cikkek, hírek, érdekességek

Nekem ez, így, épp elég volt. :oops:
Hogy élőben,én?
Kizárt. :shh: :lolno:
 
Miközben néztem a videót,azt vettem észre,hogy izzad az tenyerem,miközbem kapaszkodni próbálok a levegőbe.
Én még a felújított változaton, oldalán rendes korláttal sem mernék végigmenni.Bár kitudja.Egyszer felmentünk az Eszetergomi bazilika tetejére,a kupola körül csak egy csirkeháló volt korlátnak.Amerre a népek mentek,arra mentünk mi is,visszafelé nem lehetett menni,mert a sor közepén voltunk. :)
 
Hát ... ez... :eek: :eek: :eek: :eek: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :crazy:

A leszakadt részek felett biztos nem másztam volna át, de abból a pár képkockából ítélve gyönyörű lehet a panoráma!!!
 
tibicuk said:
Miközben néztem a videót,azt vettem észre,hogy izzad az tenyerem,miközbem kapaszkodni próbálok a levegőbe.
Én még a felújított változaton, oldalán rendes korláttal sem mernék végigmenni.Bár kitudja.Egyszer felmentünk az Eszetergomi bazilika tetejére,a kupola körül csak egy csirkeháló volt korlátnak.Amerre a népek mentek,arra mentünk mi is,visszafelé nem lehetett menni,mert a sor közepén voltunk. :)

Na meg felfelé a csigalépcső se semmi. :roll:
 
http://index.hu/tudomany/kornyezet/2010/07/28/ot_kornyezeti_katasztrofa_amik_durvabbak_mint_az_olajfolt/

Ez "Az embernél ostobább lény nem létezik!" topic vezércikke is lehetne! :( :cry:
 
Nigro said:
Sosem értettem, hogy a szakadék fölé hogy húznak kötelet? Átdobják...? :)
nemtom h ők pontosan hogy csinálják, de elvileg egy könnyű 'madzagot' kötnek egy nyíl végére, átlövik íjjal, azzal a madzaggal áthúzzák a kötelet. Vagy alulról felviszik- sziklamászás sportággal vegyítve :D vagy ha máshogy is fel lehet menni akkor úgy. .)
 
Re: Re:

katroc said:
Áhh minek az a kötél neki? Sokkal izgisebb lenne anélkül. :D

Valóban izgalmasabb lenne... kötél nélkül is van: 6ddpV1GvF7E Philippe Petit 1974ben a WTC két tornya között ment át biztosítás nélkül.. Volt róla azthiszem a DOQ-n vagy a Spektrumon egy dokfilm. nagyon tetszett :)
, viszont ez utóbbit nem próbálnám ki, a köteleset pedig igen:D (a kilengős részét mert gondolom nem maradnék rajta 1 lépést sem).
 
viktorlantos said:
http://index.hu/tudomany/kornyezet/2010/07/29/szaporodnak_a_halalzonak_a_tengereken/

Lemodellezve kicsiben nagyjából hasonló folyamatok játszódnak le nálunk is.

Hát igen. A szomorú csak az, hogy "nálunk" állítunk kicsit a tűszelepen, vagy vizet cserélünk, esetleg O2 porlasztunk,de van-e megoldás és van-e aggódó,törődő tulajdonosa ama "nagy akinak"!?
 
Tenger alatti folyót fedeztek fel a Leedsi Egyetem kutatói

1605813_4a3adfcadcd8e0da0a52ab80d80814a7_wm.jpg
 
Back
Oldal tetejére