• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros Doctor tapasztalatok

Nem jött be, kettőt rendeltem, egyik se működik :(
Szia!
Én csapvízben használtam a reduktort, ma már lágyabb vízben. Párszor elvízkövesedett már.
10%-os ecetben áztatom 1-2órát. Eltűnik róla a vízkő. Aztán nullás vízbe teszem és teszek bele egy kis domestost és egy napot ázik.
Végül alaposan lemosom és mehet az aksiba. Próbaüzemet csinálhatsz egy kancsóban.
 
Sziasztok! A 3. generációs reaktor kompatibilis az 1. generációs Mini vezérlőjével? Az enyém elég jól bírta, most lenne cserés…
 
nem a vezérlőn van a hangsúly, hanem a csatlakozáson, valamint ugyanazt a feszültséget használja e.
Igen, így értettem. Képen a csatlakozó ugyanaz, de jó lenne pontosabbat tudni. 1. verziós reaktort már nem lehet kapni… mondjuk szerencse mert jó csúnya is volt.
 
Sziasztok!

Vettem egy chihiros doki 3 készüléket .
Az a gondom hogy bekapcsolom program beállít elindul megy majd kikapcsol és nem indul újra .
Mi lehet a gond ?
Köszönöm a válaszokat előre is.
 
Sziasztok!

Vettem egy chihiros doki 3 készüléket .
Az a gondom hogy bekapcsolom program beállít elindul megy majd kikapcsol és nem indul újra .
Mi lehet a gond ?
Köszönöm a válaszokat előre is.
Teszi magától a dolgát. Amedig világít valamék program, teszi a dolgát.
Áramszunetkor, nem kapcsol be újra, neked kell újra kapcsolni. Kikapcsolt állapotban marad. 😉
 
Teszi magától a dolgát. Amedig világít valamék program, teszi a dolgát.
Áramszunetkor, nem kapcsol be újra, neked kell újra kapcsolni. Kikapcsolt állapotban marad. 😉
ez nem teljesen igaz. ha programban van, áramtalanításkor és áramszünet után is automatikusan elindul. (3gen. bluetooth) ha manuálisan kell állítani akkor természetesen nem indul magátol.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére