• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Bridge of Oblivion

A wifi korában? Ez most komoly? :D :D
:joyful:
Tényleg, lett megoldás az elektromos vezeték nélküli felfüggesztésre?

Javában megy az összeállítás... tenném fel a tetejét: billeg. Hogyarézfánfütyülőmarinénjetérdekalácsarugjameg! , kb 1,5 mm-el elmérték a középső lapot. nem kezdem el lecsiszolni már az tuti... o_O:sleep: folyt köv holnap.
Fotózd le: ha elegen nézzük szúrós szemmel, lekopik. :ninja:
(Egyébként tapadjon fűrészpor a hajába annak, aki jól elszabta.)
kecskeb%25C5%25B1v%25C3%25B6l%25C5%2591k+4.jpg
 
Azt mondják Isten nem ver bottal...

Mit ad ... szereztem 820 ftért 28as fúrószárat. ekkor még örültem.
kész a bútor, raknám fel az ajtókat: rossz oldalra van marva az ajtópántoknak a luk. És hogy ne is tudjak mit kezdeni a két lappal: még el is méreteztem 0,5 cm-rel valahogyan rövidebb lett.

CO2 palackom már van 10 kilós linde
dehogy a reduktor az nem jó rá az fix... acetilénes reduktor nemhiszem hogy túl jó... még szerencse hogy kölcsön katam:sour:
 
Azt mondják Isten nem ver bottal...

Mit ad ... szereztem 820 ftért 28as fúrószárat. ekkor még örültem.
kész a bútor, raknám fel az ajtókat: rossz oldalra van marva az ajtópántoknak a luk. És hogy ne is tudjak mit kezdeni a két lappal: még el is méreteztem 0,5 cm-rel valahogyan rövidebb lett.

CO2 palackom már van 10 kilós linde
dehogy a reduktor az nem jó rá az fix... acetilénes reduktor nemhiszem hogy túl jó... még szerencse hogy kölcsön katam:sour:
Most nyomjak erre egy tetsziket, vagy ne? :(
Vidd vissza a lapokat és lapogasd meg vele a lapszabászt. :punch: Hátha segít kiengedni a gőzt. Másrészt: ha a középső lapot sikerült lecsiszolni, kit izgatnak az ajtó? Ajtó nélküli képeken legalább tudod mutatni a szekrény belsejét is. :joyful:
 
Most nyomjak erre egy tetsziket, vagy ne? :(
Vidd vissza a lapokat és lapogasd meg vele a lapszabászt. :punch: Hátha segít kiengedni a gőzt. Másrészt: ha a középső lapot sikerült lecsiszolni, kit izgatnak az ajtó? Ajtó nélküli képeken legalább tudod mutatni a szekrény belsejét is. :joyful:
én voltam a balfék...
hát a kész lenne a belseje :D
 
Csak mert a legnagyobb merevség érdekében a hátfalat az oldal , alsó és felső lapok közé szoktuk tenni. Én még a középső lapot is hozzácsapoltam ;)
Szerény tapasztalatom szerint, ha minden alkatrész bútorlap, akkor ha körbe minden laphoz, plusz esetleg a közbenső elválasztó lap(ok)hoz, netán polchoz is hozzá csavarozzuk a hátlapot, az teljesen kielégítő eredményt ad.
Bocsi, de én sajnos még mindig az előfúrt, hosszú csavaros megoldások híve vagyok, főleg olyan részeknél, ahol nem látszik, pl esetünkben a hátlapnál.
Nem teszteltem még az egyes megoldások adta merevséget törésig/elmozdulásig és ez hál' istennek egyik állványnál sem került sorra, amelyek megépítésében részt vettem, ezért lándzsát nem törnék egyik megoldás felett sem, csupán egy (eddig bevált) alternatívát szerettem volna leírni.
 
Mindenki nyugodjon le :D a végén csavaroztam. 9 db csavar ment minden egyes függőleges oldalba és a középső merevítőbe is. A hosszantiba meg még több ;)
 
Bocsi, de én sajnos még mindig az előfúrt, hosszú csavaros megoldások híve vagyok, főleg olyan részeknél, ahol nem látszik, pl esetünkben a hátlapnál.
Én legutóbb lamelló "keksz-el" csináltam. Ha az embernek normális, pontos gépe van , akkor szépen és pontosan lehet vele dolgozni. Sajna nekem egy Einhell van, és nem valami jó a talpa. Hátfalat meg körbeépítéses módszernél nem tudod csavarozni, max alul és esetleg felül. De persze ebből nem nyitunk vitát :D
Mindenki nyugodjon le :D a végén csavaroztam. 9 db csavar ment minden egyes függőleges oldalba és a középső merevítőbe is. A hosszantiba meg még több ;)
Nincs itt idegeskedés :D, csak akváriumbútor építéseknél a hátfal inkább, köré-építéses módszerrel van beépítve , mivel az szerintem annyiban jobb, hogy nem csavarozásnak, csapolásnak kell elviselni a csavarodási erőket.
 
Mindenki nyugodjon le :D a végén csavaroztam. 9 db csavar ment minden egyes függőleges oldalba és a középső merevítőbe is. A hosszantiba meg még több ;)
Andris, nincs itt semmi idegeskedés, csak elmeséltük egymásnak, ki hogy szokta a szekrényt összeállítani/merevíteni;)
Te viszont látom, semmit nem bíztál a véletlenre, ez a rögzítés az atomvillanást is kibírná:woot:(y)

De persze ebből nem nyitunk vitát
Ez csak természetes! Ez is olyan, mint amikor a matek feladatnak több jó megoldása is van. Össze lehet hasonlítani a megoldásokat, de az eredmény mindegyiknél jó lesz:)
 
Üdv!
-kész a bútor.

21039707123_6411075a34_c.jpgMy new DIY Aquarium cabinet by András Czesznak, on Flickr 21669861401_a9e3a1f92a_c.jpgUntitled by András Czesznak, on Flickr

-elkezdtem a scape-t: kevés lett a kő... és a talaj , a microsorum pteropus tridentem tárolás közben tönkrement. :eek:
mindezek fejében le vagyok annyira gatyásodva, hogy a következő hónapig nem tudom elindítani az akvát.

Tehát keresek: olcsó talajt vagy 20 litert, tridentet, riccardiát :D

köszi, hogy benéztél :)
 
Üdv!
-kész a bútor.

My new DIY Aquarium cabinet by András Czesznak, on Flickr Untitled by András Czesznak, on Flickr

-elkezdtem a scape-t: kevés lett a kő... és a talaj , a microsorum pteropus tridentem tárolás közben tönkrement. :eek:
mindezek fejében le vagyok annyira gatyásodva, hogy a következő hónapig nem tudom elindítani az akvát.

Tehát keresek: olcsó talajt vagy 20 litert, tridentet, riccardiát :D

köszi, hogy benéztél :)
Középre is tettél lábat a bútorra????
 
Back
Oldal tetejére