• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Book of ADA - ADA katalógus 2014

A fordítás pl azért volt érdekes, mert bevallom én is felületesen néztem a videót korábban. Vagy más részre figyeltem épp.
De pl azt figyeltétek az eredetiben, hogy a kövekre kötözött Riccia amit a glosso szőnyegre tesz nem véletlen, hogy glossoval kerül össze?
A glossostigma futó indái befutják a köveket és lent tartják a riccia-t. Nekem pl ez tök kiesett az eredetiben :)
 
Mai napon megjelent az ADA történetét, filozófiáját, termékeit és karbantartási módszereit bemutató videó angol felirattal, valamint a Book of ADA könyv is. A könyvet remélhetőleg a következő hetekben mi is megkapjuk.

Az ADA minden korábbinál nagyobb energiákat mozgósított a neves eseményre és az első videóból azért némi betekintést kaphatunk ezekbe a grandiózus tervekbe.
Az ADA a kampánnyal elég komolyan rákapcsolt, ami nem csoda, hiszen az elmúlt években amióta a márka képviseletével foglalkozunk elképesztő fejlődésen ment át a cég és a hobbi is mindenféle gazdasági válság ellenére is.

Amíg a legtöbb európai márka szinte képtelen újdonságokkal megjelenni (ezt látjuk évek óta az Intezoon is), az ADA minden évben valami új dologgal jelentkezik, vagy egyszerűen akváriumaikon, stílusukon keresztül rázzák fel a hobbit.
A termék és a márkanév önmagában nem ad el. Ha nem tudják megfelelően tálalni és bemutatni azt, hogy az adott termék mire való, ha nincsenek inspiráló példák, akkor nehezen fog kilábalni az európai akvarisztika jelenlegi helyzetéből.
Ez az amit az ADA teljesen máshogy kezel. És a módszer láthatóan működik. A Green Aqua bemutatóteremhez hasonlóan rendre jelennek meg hasonló bemutató helyek és kerülnek be növényes csodák a legnagyobb német monstrum áruházakba is.
A bemutató akváriumok mágnesként szippantják be az érdeklődőket, ami a teljes akvarisztikai életre hatással van. Ezt látjuk saját számainkon és ezt az információt igazolják vissza külföldi partnereink is.

Amit az ADA a kezdetektől fogva máshogy csinál az az, hogy fókuszálva egy területre fejleszti termékeit. Nem akarnak halas akváriumokra fejleszteni, diszkoszos, sügeres akváriumokhoz kiegészítőket gyártani, tengeri technikákat készíteni.
Ők Nature Aquariumot építenek. De ezt olyan szinten, hogy egyetlen piaci szereplő sem képes még a közelükbe sem érni. A termékeket az elért eredményekkel kedveltetik meg velünk és a káprázatos akváriumokkal, amit évtizedek óta készítenek.

Talán ha nem Japánból származna ez a műfaj, nem is futott volna be ekkora sikert, mert kellett hozzá ez a Japán maximalizmus, a tökéletes részletekre való törekvés, ami a vérükben van.

Az ADA továbbra is elképesztő energiákat mozgósít annak érdekében, hogy ezt a fajta irányzatot, ezt az akvarizálást minél többen megismerjék. Az új filmek és katalógus ebből a célból született.

A hobbi életében ezért különleges nap ez a mai. Az extra inspirációt és energia löketet pedig innen is köszönjük Japán barátainknak. :)(y)


Viktor!Az első videón 6. perc után nem KEY van a képen?
 
Mikortól lehet megnézni magyar felirattal?

Be kell fejezzem a narrációt, de jó úton vagyunk felé, hogy a videók mellet a katalógus weboldala is magyarul köszöntse a magyar kertészeket.
Eddig ilyen sosem volt, és lehet hogy most megint egy csomó nemzetet megelőzünk vele, akik régebb óta, vagy sokkal nagyobb volumenben intézik dolgaikat.

Csak soksoksoksok meló és csak éjjel vagy pihenő időben tudok én is haladni.
 
Back
Oldal tetejére