• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Book of ADA - ADA katalógus 2014

Csak azt nem értem,hogy a könyvben a regisztrált ADA boltoknál a MAGYAR-oktol ti nem vagytok bent.Csak 1 a TRÓPUS.MIÉRT is?
 
Csak azt nem értem,hogy a könyvben a regisztrált ADA boltoknál a MAGYAR-oktol ti nem vagytok bent.Csak 1 a TRÓPUS.MIÉRT is?

Mert a boltokat és a disztriket külön listázzák. Mi a disztriknél vagyunk nem a boltoknál.
 
Azért, érdemes megnézi ezeket a videókat! Nagyon szépek! És ahogy építik is azért agyban ott kell lenni rendesen! :)
Szenszej / amano/se ma kezte!A tanitványok is ügyesek! A Japán tisztelet és odaadás az ott van minden irányba ....
Az ADA tud valamit, hogy miből készítsünk szépet és jót !
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!
Ha valakinek kell még ADA katalógus(német nyelvű....),az szóljon,a hét végére tudok vinni haza!
Sajnos nem ingyenes a boltban sem... 5 euroért vesztegetik...!
 
Sziasztok!
Ha valakinek kell még ADA katalógus(német nyelvű....),az szóljon,a hét végére tudok vinni haza!
Sajnos nem ingyenes a boltban sem... 5 euroért vesztegetik...!
Már tárgytalan!
 
Utoljára módosított moderátor által:
Nos az előbb megkaptam a könyvet,és volt szerencsém átlapozni.Nagyon szép ,igényes kiadvány.:)(y)
 
Sziasztok!

Kicsit off topic is lesz meg nem is, de hátha tud valaki segíteni.
Szóval a korábbi Book of ADA-ban (2010) van egy duplaoldal az akvárium indításról és egy idővonalon ábrázolják, hogy mikor mit kell csinálni. Erről született egy bejegyzés is Nigro blogján, de oda olyan kicsi kép lett bemásolva hogy nem tudom elolvasni.

Lenne valaki olyan nagylelkű, hogy ha megvan neki akkor lefotózza azt a duplaoldalt és átküld nekem vagy felrakja ide? Sőt ennél azért tovább mennék.. Tudom, hogy a GA-ban a felső szinten az asztalon ott van a katalógus... esetleg lenne olyan jófej valaki az üzletben hogy felszalad és akár telóval csinál róla egy gyors képet? @danyi03 @viktorlantos @Nigro vagy bárki?
 
Sziasztok!

Kicsit off topic is lesz meg nem is, de hátha tud valaki segíteni.
Szóval a korábbi Book of ADA-ban (2010) van egy duplaoldal az akvárium indításról és egy idővonalon ábrázolják, hogy mikor mit kell csinálni. Erről született egy bejegyzés is Nigro blogján, de oda olyan kicsi kép lett bemásolva hogy nem tudom elolvasni.

Lenne valaki olyan nagylelkű, hogy ha megvan neki akkor lefotózza azt a duplaoldalt és átküld nekem vagy felrakja ide? Sőt ennél azért tovább mennék.. Tudom, hogy a GA-ban a felső szinten az asztalon ott van a katalógus... esetleg lenne olyan jófej valaki az üzletben hogy felszalad és akár telóval csinál róla egy gyors képet? @danyi03 @viktorlantos @Nigro vagy bárki?
Ha figyelmesen olvasnád a fórumot,akkor tudhatnád,hogy van ilyen topic ;):D:ROFLMAO:.
Akvárium indítása ADA módszerrel
 
Köszi. Hasonló az amit a linkeltél de én nem azt keresem, hanem kifejezetten azt az ábrát ami a 2010-es Book of ADA-ban van.
 
Back
Oldal tetejére