• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Back to the roots!

Szia!
Valóban jobb lett így, a nagy kő nélkül.👍🏻
A “nem tudod milyen crypto” helyett próbálhatnál albida brownt, ami vékonyabb levelű, elég kompakt lenne és a színe is jól illeszkedne a képbe.
 
Szia!
Valóban jobb lett így, a nagy kő nélkül.👍🏻
A “nem tudod milyen crypto” helyett próbálhatnál albida brownt, ami vékonyabb levelű, elég kompakt lenne és a színe is jól illeszkedne a képbe.
Oke!De az nem volt otthon!De majd megnezem,lehet,hogy cserelem!
 
Eltelt megin egy 7!
Elegge problema mentes egy scape!A beültett crypto elegge jol erzi magat,sokan beültetes elött levagjak a komplett levelzetet,en ezzel nem ertek egyet.Minek feleslegesen streszelni szerencsetlen növenyt?
Erdekes,hogy a halak a 3-ik scape-ban vannak,eddig pl a 360l-ben voltak koräbban,de alandoan összerezzentek ha az akvarium közelebe voltam,es mentek a susnyasba(mondjuk a kb 40zöld neon most ezt csinälja).
Itt az Axelrodiak szinte alandoan az elöterben mozognak,semmi felelem stb...
Került be mini tripartita+3db vekony ag ami a tererzeten kicsit javit!
Az osmo elöalitasrol meg nem irtam!Kb 8 eve vett Vertex purity elkezdett csöpögni,es sajna többe került volna postaval es javitassal együtt mint egy ujnak a fele!
Igy beruhaztam kb 3 honapja egy,szerintem a legjobb Osmo keszülekre!
Egy Arka 1900 ra,az ara miatt sokan felsziszennek,de ami 45sec alatt elöalit 1 liter tiszta ro vizet az komoly!1l ozmo mellet 0,9 a nem tiszta viz hozama!
Es egy vizcsere utäni kep!
335274642_1306382620310284_3273445760410507854_n.jpg
 
Szia!

Gyönyörű az akva, de bevallom, nekem a kis ágak inkább rontanak, mint javítanak az összképen.
Lehet hogy a nagyokkal azonos texturájú fadarabok jobban illenének bele, mint ezek a nagyon más kinézetű ágak, de én lehet nem is erőltetnék semmi mást az eredeti ágakon kívül.
Persze nekem a növény és scape módosítások egyike sem kellett volna. Tetszett úgy is, ahogy először összeraktad, és amúgy tetszik így is, csak hát ugye a pap lánya...
Szóval ha nem szerettem volna okoskodni, csak annyirt írtam volna, hogy Bravo! 👍
 
Köszi öszinte szavaid!
Vegre nem csak egy like nyomkodo!
A növeny modositast mindenkepp megkellet lepnem,mert a blyxa tul nagy volt oda!
A kis vkony agakkal meg en se vagyok biztos,de majd kiderül!
 
Adok én majd komolyabb tanácsot is, ha lesz némi a tieidhez hasonló tapasztalat a tarsolyomban.
Apropó tanács, köszi az ötletet a Malawa garnikra vonatkozóan! Azóta már nálam is kapirgál egy csapat. ;)
Ja! És a frontüvegen való visszatükröződés legjobb ellenszere, ha a fotó idejére kiveszed. :p :ROFLMAO:
 
Adok én majd komolyabb tanácsot is, ha lesz némi a tieidhez hasonló tapasztalat a tarsolyomban.
Apropó tanács, köszi az ötletet a Malawa garnikra vonatkozóan! Azóta már nálam is kapirgál egy csapat. ;)
Ja! És a frontüvegen való visszatükröződés legjobb ellenszere, ha a fotó idejére kiveszed. :p :ROFLMAO:
Tapasztalat csak sok munkäval erhetö el!En hiszek a kemeny munkäban!
 
Meg volt az utolsó nyírás.kb 2 hét és jöhet a versenyfoto.
Került be még a középső részbe egy kiegészítő fa.ami párhuzamos a bal oldali fával.
View attachment 175506
Kíváncsi leszek jobb középen a Ludvigiára, hogy a kivörösödő rotalákkal milyen lesz. Most valahogy nem adja ki nekem. H. Pinnatifida UK-t el tudnám oda képzelni kicsit piruló levéllel, de a Ludvigia nekem túl direkt, nem biztos, hogy tömöttebben jobb lesz. Ettől függetlenül nagyon pöpec. Nem tudom, hogy bármit hozzá lehetne - e tenni. A plusz fa szerintem most pont jó lett, jobban áll neki, mint a vékonyka ágacskák előzőleg. 🙂
 
Kíváncsi leszek jobb középen a Ludvigiára, hogy a kivörösödő rotalákkal milyen lesz. Most valahogy nem adja ki nekem. H. Pinnatifida UK-t el tudnám oda képzelni kicsit piruló levéllel, de a Ludvigia nekem túl direkt, nem biztos, hogy tömöttebben jobb lesz. Ettől függetlenül nagyon pöpec. Nem tudom, hogy bármit hozzá lehetne - e tenni. A plusz fa szerintem most pont jó lett, jobban áll neki, mint a vékonyka ágacskák előzőleg. 🙂
Este rakok be Pinatifidiat,kiprobälom milyen vele!
 
Majdnem a vegleges älapot!
Került meg be a bal oldalra egy ket kiegeszitö fa,es kikerült a Ludvigia is!A jövö heten fotozom is!
Ja majd elfelejtettem,került be meg egy a adag Tonina fluvatilis is!A nagyba nö mint a gomba!
Tegnap vizcsere utan leecseteltem a fakat Easy Carbo-val,a maradekot meg leeszik az garneläk!
342667685_1280457809261958_3550992284652355434_n.jpg
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére