• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ATI Sun Power, ATI Powermodule

Nekem is villodzott kikapcsolás után az ATI-nál a fénycső, és a dugalj megfordítása tényleg megoldotta a problémát.

Viszont ami kicsit zavar:
40-42C környékén a plexi, mivel hozzáér a két belső, szélső fényterelőhöz, berezonáltatja azokat. Mivel szinte folyamatosan ekörül a hőmérséklet körül van ez elég idegesítő, hol hangosabb, hol egészen halk, van épp nem is hallani.
Mivel a fórumon másnál nem olvastam még ezt a problémát, gondolom egyedi eset. A fénytelerőt meghajlítgatni egy kicsit egyszerű megoldása lenne a problémának, de gondolom akkor pont nem úgy terelgeti már a fényt, ahogy kellene.
Ha a plexit veszem ki, akkor feltételezem leesik a fénycsöveknél a hőmérséklet, ez nem befolyásolná a teljesítményt?

Ötletek?
 
Viszont ami kicsit zavar:
40-42C környékén a plexi, mivel hozzáér a két belső, szélső fényterelőhöz, berezonáltatja azokat. Mivel szinte folyamatosan ekörül a hőmérséklet körül van ez elég idegesítő, hol hangosabb, hol egészen halk, van épp nem is hallani.
Mivel a fórumon másnál nem olvastam még ezt a problémát, gondolom egyedi eset. A fénytelerőt meghajlítgatni egy kicsit egyszerű megoldása lenne a problémának, de gondolom akkor pont nem úgy terelgeti már a fényt, ahogy kellene.
Ha a plexit veszem ki, akkor feltételezem leesik a fénycsöveknél a hőmérséklet, ez nem befolyásolná a teljesítményt?

Ötletek?

Nálam is rezonál néha.
Én nem kutattam az okát, megoldást sem keresek, mert ez kb. Naponta két percig van nálam.

Szóval nem egyedi.
 
Plexit kiékelni valamivel nem megoldás? Papírlap vagy valami.

Azt csak a külső lemeznél tudom. próbáltam. De a belső fényterelő széle az ami hozzáér és szerintem az rezonál, ahogy mozog a meleg levegő benne.
 
Az a baj nálam ezzel az alvástémávam, hogy még a router villogás is zavar :D amúgy osram 6500k jó a lámpába? Vagy mi a legjobb választás?
 
ATI T5 Sun Power 4x54 watt, július végén vásárolva.
Chanel 2 nem világít.
Olyan mintha kapcsolna, de semmi fény nem jön a két csőből.

Ilyenkor mi van?
Értem én, hogy garis, vigyem vissza, de black out-ot nem terveztem jelenleg!
 
ATI T5 Sun Power 4x54 watt, július végén vásárolva.
Chanel 2 nem világít.
Olyan mintha kapcsolna, de semmi fény nem jön a két csőből.

Ilyenkor mi van?
Értem én, hogy garis, vigyem vissza, de black out-ot nem terveztem jelenleg!
Ez volt sajna nálam is :(
Csak egy 4x39 -el. Gari és addig valami pótvilágításon gondolkozz, mert nem 2 nap.
 
Back
Oldal tetejére