• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ATI Sun Power, ATI Powermodule

Valahol olvastam, hogy az új fénycsöveket 50 órán keresztül be kell járatni mielőtt dimmelnénk őket. Ez megnöveli a fénycső élettartamát, ami egyébként rövidebb lenne mint a szokásos.

De most nem találom és ahogy látom a kézikönyvben sincs. Talán support fórumon olvastam? :)
 
Valahol olvastam, hogy az új fénycsöveket 50 órán keresztül be kell járatni mielőtt dimmelnénk őket. Ez megnöveli a fénycső élettartamát, ami egyébként rövidebb lenne mint a szokásos.

De most nem találom és ahogy látom a kézikönyvben sincs. Talán support fórumon olvastam? :)


Köszi

Én ezt nem tudtam,
évente cserélem a csöveket,nem vettem észre hogy csökken a fényerő az 1éves fénycsöveknél sem(4x80W).
 
Köszi

Én ezt nem tudtam,
évente cserélem a csöveket,nem vettem észre hogy csökken a fényerő az 1éves fénycsöveknél sem(4x80W).

Valaki említette, hogy idő előtt kiégett a fénycsöve. Ezért is kérdeztem, hogy nálatok hogy muzsikál. Lehet az egész felesleges para és csak egyedi esetről volt szó.
 
Valaki említette, hogy idő előtt kiégett a fénycsöve. Ezért is kérdeztem, hogy nálatok hogy muzsikál. Lehet az egész felesleges para és csak egyedi esetről volt szó.

Nekem már volt hogy egyet cserélni kellet idő előtt a négyből mert kiéget,lehet hogy ez miatt?
 
Kipróbálom majd ezt az 50 órás dimmelés nélküli bejáratást,hátha használ.
Az ATI honlapján nem találtam semmit erről a bejáratásról.
Ha már itt tartunk megkérdeznélek titeket hogy a fénycsöveket hogy helyezitek be,
arra gondolok hogy a cső felirata hol van ?
Nálam a fénycső feliratos része a lámpa zárt végébe van.Jó ez így?
 
Srácok, érdemes lehet használtan venni 4x39 Sun Powert (kb fél éves)? Vagy inkább a Powermodule felé kéne nézegetnem ha cserélek?
Mi a különbség pontosan? Csak esztétika? Dimmelhető mind a kettő?
 
Erre valahogy ösztönösen ráéreztem. Nálam csövek logoval a jó irányban, ventilátor 4,5 Volttal hajtva:)

Megmondom őszintén, amikor méregettük a lámpát a boltban 6*54W nem éreztük, hogy a csövek állása miatt különbség lenne.
Kb 10-20 perces üzem után méregettünk
 
Srácok a dimmelhető lámpánál mindig világít a kék kijelző vagy egy bizonyos idő után kikapcsol?
 
Ez a baj, mellette kellene aludnom :( nagy fényt ad? @Murci neked ilyen van?
Jaja, ilyenem van.
Egyebkent nagyon jo fenyt ad.
A kijelzo hattervilagitasanak allitasat atgondolhattak volna jobban. Meg lehetne hackelni de akkor ugrik a gari.
Amit nagyon szeretek az a felfuggesztese, nagyon egyszeruen/kenyelmesen lehet allitani a magassagat. Nekem nem a plafonrol fugg, hanem a ket szomszedos polcrA van rogzitve.
 
Back
Oldal tetejére