• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Apám emlékére! 2.1

Na beruháztam egy külső co2 porlasztóra kíváncsiságból, hogy kváltsam a belső diffúzort. Reaktort nem akartam erre az akvára venni. Most ezzel a cuccal azt nem értem, hogy lehet venni hozzá csere patront. De miért? Nem lehet tisztítani, vagy azért ha esetleg eltörném?

View attachment 161620
Nekem is ilyen van most 2 hete. Én azert vettem vele együtt egy tartalékot is, mert egyrészt nem volt egy nagy tétel, másrészt így nem kell megvárni a rendszernek amíg áztatom, hanem csak régi kivesz, új betesz, aztán majd takarítgatom amikor jólesik.
 
Nekem is ilyen van most 2 hete. Én azert vettem vele együtt egy tartalékot is, mert egyrészt nem volt egy nagy tétel, másrészt így nem kell megvárni a rendszernek amíg áztatom, hanem csak régi kivesz, új betesz, aztán majd takarítgatom amikor jólesik.
Nálam a diffúzor takarítása az akvárium karbantartása alatt, simán megvan... Tehát akkor nagy jelentősége nincs a pótnak. Persze jó ha mindenből kettő van... 😊
 
Na beruháztam egy külső co2 porlasztóra kíváncsiságból, hogy kváltsam a belső diffúzort
Csak úgy voltam vele, hogy alig több, mint a postaköltség
Mégis, hány matyiért van ez postával együtt? Csak mert kíváncsi lettem, hogy olcsóbb-e, mint a DIY ugyanez, amit magamnak gyártottam néhány kertészeti műanyag szerelvényből, meg egy akril diffúzorból... 🙂
 
Mondjuk, ha "pénznemszámít, csakjólnézzenki" akkor én egy Co2Art-ot vettem volna, de így hogy ezek brexiteltek áfával vámmal rohdt drága lett volna.
Egyébként amit pluszba vettem kerámia, amiről beszéltünk az ~2000 volt. Az egész diff+tartalék kerámia ~10k+posta.
 
Mondjuk, ha "pénznemszámít, csakjólnézzenki" akkor én egy Co2Art-ot vettem volna, de így hogy ezek brexiteltek áfával vámmal rohdt drága lett volna.
Egyébként amit pluszba vettem kerámia, amiről beszéltünk az ~2000 volt. Az egész diff+tartalék kerámia ~10k+posta.
A jól kinézetet gyárira értem. Kipróbálásra meg oly mindegy melyiket veszem, ez volt elérhető amit 3nap alatt megkaptam.
 
Na beruháztam egy külső co2 porlasztóra kíváncsiságból, hogy kváltsam a belső diffúzort. Reaktort nem akartam erre az akvára venni. Most ezzel a cuccal azt nem értem, hogy lehet venni hozzá csere patront. De miért? Nem lehet tisztítani, vagy azért ha esetleg eltörném?

View attachment 161620
Hogy vált be ez a diffi? Neked is megtelik vízzel az üveg és kerámia közti rész?
 
Back
Oldal tetejére