• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Apám emlékére! 2.0

Mivel a férgek végezték áldásos tevékenységüket, ezért a mai karbantartásnál drasztikus módszerhez folyamodtam. A lelohadt cubákat kiszedtem a talajt kiszívtam.

IMG_20220313_082225.jpg
IMG_20220313_113913.jpg

A rotalát is toppóltam....

IMG_20220313_082137.jpg
IMG_20220227_094044.jpg
IMG_20220313_113927.jpg

Viszont ami nagyon bosszant és érthetetlen számomra, hogy 10db. CRS és 10db. Black Galaxy, szőrén-szálán mind eltűnt.... NINCS EGY DARAB SE. :cry::cry::cry:
 
Most először csináltam spenótot a garniknak. Kifőztem és gyurtam golyócskákat. Ám az akváriumba rakva szétesik. Van erre valami trükk, hogy egyben maradjon, vagy lényegtelen?
 
Ha már tesztelgeted: ennek a tartólába nem vezeti ki a vizet?
Akkor lehet, hogy csak a 3D nyomtatás hibája lehet, ha a gyárinál minden okés.
 
Ha már tesztelgeted: ennek a tartólába nem vezeti ki a vizet?
Akkor lehet, hogy csak a 3D nyomtatás hibája lehet, ha a gyárinál minden okés.
Nem vezeti ki a vizet? Na ilyet még nem is hallottam. Nem, mitől vezetné ki és, hogyan?
 
Valószínű, hogy a nyomtatás miatt nem teljesen sima a felület és a csíkokon valahogy felfut a víz, aztán suttyomban hátul, szép lassan lecsorog. Csak azt veszed észre, amikor már szétázott alatta a bútorod. Elég bosszantó, de hát ez sajnos benne van a DIY megoldásokban.
 
Valószínű, hogy a nyomtatás miatt nem teljesen sima a felület és a csíkokon valahogy felfut a víz, aztán suttyomban hátul, szép lassan lecsorog. Csak azt veszed észre, amikor már szétázott alatta a bútorod. Elég bosszantó, de hát ez sajnos benne van a DIY megoldásokban.
Hát én még ilyen marhaságról nem hallottam. 😊 Hogy kúszik fel a víz 3cm.-ert? Egy baja volt, hogy a szorító csavarok befelé néztek útba ezzel az áramlatnak. Fogtam és megfordítottam. Ezenkívül más nem volt... ill. még annyi, hogy a hátulja fújt az eleje szívott. így kellett a talpakon variálnom.
 
Hát én még ilyen marhaságról nem hallottam. 😊 Hogy kúszik fel a víz 3cm.-ert? Egy baja volt, hogy a szorító csavarok befelé néztek útba ezzel az áramlatnak. Fogtam és megfordítottam. Ezenkívül más nem volt... ill. még annyi, hogy a hátulja fújt az eleje szívott. így kellett a talpakon variálnom.
Hajszálcsövesség rémlik fizikáról. De gyárim van, nem volt ilyesmi egész nyáron.
 
Back
Oldal tetejére