• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Anya-lánya nano project

na erre kiváncsi leszek. legszivesebben RO vizet használnék, kevertgyantás megoldáshoz nem értek, ROkészülékre beruházni het 10 liter vizért nem éri meg. j lenne ha lehetne venni valahol RO vizet, de tudtommal ilyen nincsen, de ha van írjátok meg :)
 
na erre kiváncsi leszek. legszivesebben RO vizet használnék, kevertgyantás megoldáshoz nem értek, ROkészülékre beruházni het 10 liter vizért nem éri meg. j lenne ha lehetne venni valahol RO vizet, de tudtommal ilyen nincsen, de ha van írjátok meg :)
GA-ban ha jól tudom lehet venni;)
 
Igen? Pontosabb infokkal tud valaki szolgálni? Ára? Max mennyit lehet egyszerre vinni? Jó lenne, akkor legalább lenne indok kimenni gyakrabban :D
 
Szia!
Tetszik az aksid, egyszerű és de nagyszerű.
Hogy vált be a világítás? A hasonló méretű akváriumomat szeretném majd újraindítani egy rendes világítással, bár én zöld szőnyeget tervezek, és érdekelne hogy mi a tapasztalatod, elég hozzá az ereje?
Válaszodat előre is köszönöm.
 
Szia!
Tetszik az aksid, egyszerű és de nagyszerű.
Hogy vált be a világítás? A hasonló méretű akváriumomat szeretném majd újraindítani egy rendes világítással, bár én zöld szőnyeget tervezek, és érdekelne hogy mi a tapasztalatod, elég hozzá az ereje?
Válaszodat előre is köszönöm.

Köszi :)

A világítás tökéletes, abszolut semmi alga a kezdeti "szokásosokon" kívül, de azok szépen visszahúzódtak ahogy beállt az aki :) nekem parvula van bent és acicularis. mindkettő szépen nő CO2 nélkül is és minimális tápozással (tropica tápja).
 
Egy gonddal küzdök, megköszönném ha ötleteket adnátok. RO vízzel cserélek, töltöm az akit fel, paraméterei ph 6.6 , tds 30 körül. másnapra a ph elszáll 7ig, következő napra majdnem 8ig. Ötletek mitől? az akiben vasfa van, bejáratot seiryu kövek,pár egyéb kő (előző akiből, ahol semmi ilyet nem okozott). szűrőben matrix, Seachem Purigen.
 
Back
Oldal tetejére