• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium a nappaliba?

Csak, hogy én is hozzászóljak... :)
Az én akváriumom világítása, (4*24W T5 10.000K) a családom szerint, és még talán szerintem is ront a szoba hangulatán. Hamarosan lecserélem 6500-asokra, (nem emiatt) azok majd nyilván barátságosabbak lesznek.
 
Key, anno ezt a kérdést (azaz, lehet-e csatlakozni?) én is feltzettem az akid topicjában, aztán nagylelkű átsiklás lett felette :)
Ha nem vagyok a személyeskedő hozzászólások listáján, akkor kíváncsi lennék. ocsim van és még sört is vinnék :lol: :lol: :lol:
 
Kíváncsian várjuk az indítást. Mikorra tervezed Key? Most épp egész hűvös idő van. Nagy hőségre talán már nem kell számítani. :thumbup:
 
Khm... srácok, nem akarok beleszólni, de Balázs azt írta, hogy meghív néhány embert. Szerintem bízzuk rá a döntést... :oops:
 
Eszem ágában sincs "védeni" Keymaker mestert, de most komolyan... AZ Ő NAPPALIJA és az Ő AKVÁRIUMA ha úgy akarja tele rakhatja koponyával, várral és rakhat fölé 2000kelvines fénycsövet... Látszik hogy rossz idő van ;)

Off: A szobámban a falak melegebb árnyalatúak és még senki nem szólt hogy néz ki az a 6500kelvines sarok ott? Inkább azt szokták kérdezni miért csak ennyi hal van benne és mitől ilyen tiszta a víz...
 
Nálunk a nappali kifejezetten meleg színű, bordós vöröses 'maszatolt'... 6500k-scsövekkel világítok, az akvárium felett kb 3cm-rel szóval sok fény kiszűrődik, de véleményem szerint nem nagyon zavarja a nappali színvilágát az akié. Nappal napfényben egyáltalán nem zavar, amikor zavarhatná- este amikor a nappaliban ég 1-2 melegebb fényű lámpa de valahogy nem veszem észre ezt...

novenyesakvariumok said:
(...) én tuti nem raknám be az ADA lámpákat a halogén állólámpája mellé, mert engem zavarna, ha elrontaná a nappalim színvilágát.
megmutatod a nappalid? vagy túl intim?:D


keymaker said:
Lehet benne valami... Majd áthelyezem a nappalit ha zavar... :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
nem intim, csak egyszerűen nem Rád tartozik:)
amúgy a hálószobában van a kis akvárium(63l), a nagy(240l) meg a fürdőszobában.
Nappaliba nyáron tennék akváriumot, (ha teljesen déli tájolású nappalim lenne 15 négyzetméter üveggel dél felé), de télen semmi esetre sem. (vagy ugye 3000-4000 kelvines csövekkel)
 
THX Key :D

Amúgy azon berosálnék, ha Key egy koponyás hajóroncsos akit rendezne be az új idők új szele jegyében. És a bemutató alatt pedig a Benny Hill show zenéje dübörögne.

Sorry skacok, de az idő teszi :lol: :lol: :lol:
 
Back
Oldal tetejére