• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész "afterparty"

Mikor legyen az akvakertész "afterparty"?

  • 2023 Augusztus 26 - szombat

    Votes: 9 69.2%
  • 2023 Szeptember 9 - szombat

    Votes: 7 53.8%

  • Total voters
    13
Akkor induljon egy lista, hátha összejönne a 15 fő.

augusztus 26.
1. star67
2. Matyi
3. Bálint

szeptember 09.
1. star67
2. Matyi
 
Egyébként, ha érdekel valakit a gyerek program mellett szívesen tartok egy gyors mini workshopot egy ilyen témában : hogyan építhetünk nano akváriumban diorámát, avagy a kis méret sem hátrány 😁.
Eddig minden berendezős esemény a nagy akváriumokról szólt, de nem lehet mindenkinek 120*50*50 otthon. 🙃
 
A 7-8 jelentkező tényleg elég kevés. Gondolom, ennyi embert érdekelne egy főleg gyerekeknek szóló rendezvény. Engem például nem igazán (már régen kirepült a gyerek), ezért nem is szavaztam az időpontról.
Javasolnám a tervezett program kibővítését valami olyasmivel, ami felnőttek számára is érdekes lehet. Korábban nagyon színvonalas előadások voltak, de megértem, hogy most ilyesmit nem terveztek. Lenne egy alternatív ötletem. Részt vettem egyszer egy szakmai napon a Tropicariumban. Szakszerű vezetés mellett bemutatták az egész intézményt, az üzemi területeket is. Valami ilyesmit el tudnék képzelni nálatok is. Lehetne beszélni az egyes akváriumokról, a technikai berendezésekről, a cég rövid történetéről, a forgalmazott termékek, növények, állatok beszerzéséről, tárolásáról, megtörtént érdekes esetekről stb. Természetesen csak olyasmiről, ami nem titok :) Egy ilyen program nem jelentene plusz költséget, viszont szerintem sok embert érdekelne.
Javasolnám továbbá, hogy az eseményre ebben a topicban kelljen regisztrálni. Így mindenki láthatná, kivel találkozhat majd személyesen, illetve ti is pontosan tudnátok, hány emberre kel számítani.
A két tervezett időpont belecsúszik az iskolakezdésbe. Esetleg meg lehetne célozni egy másik dátumot, valamikor szeptember vagy október hónapban. Talán így többen eljönnének.
Én is azért nem voksoltam. Meg hát messze vagyok a 2. gyerekkortól. :ROFLMAO:
 
Jaaa, hogy @keszalvo tanfolyam lesz? Ott a helyem!

augusztus 26.
1. star67
2. Matyi
3. Bálint +1gyerek, +1 feleség
4. keszalvo
5. Zsoltiabéka
6.Zsoltiabékáné+2gyerek akkor is, ha nem gyerek tematikus lesz. 😉
7. mmccannon

szeptember 09.
1. star67
2. Matyi
3. keszalvo
 
Nyilván 3 gyerekre gyerekes előadás nem, vagy csak nagyon családias lesz, szerintem ez ne tartson vissza senkit. Mi a csapat miatt megyünk. És sorry a GA csapattól, hogy így odaszerveztük magunkat, de ez egy jó közösség és érdemes a kapcsolatokat személyesen is ápolni. Én speciel nagyon várom, hogy találkozzunk.
Sütögetés hiányában feleségem pogácsát süt.
 
augusztus 26.
1. star67
2. Matyi
3. Bálint +1gyerek, +1 feleség
4. keszalvo
5. Zsoltiabéka
6.Zsoltiabékáné+2gyerek akkor is, ha nem gyerek tematikus lesz. 😉
7. mmccannon
8. Luigi13 (2felnőtt+1kamasz)

szeptember 09.
1. star67
2. Matyi
3. keszalvo
4. Luigi13 (2felnőtt+1kamasz)
 
augusztus 26.
1. star67
2. Matyi
3. Bálint +1gyerek, +1 feleség
4. keszalvo
5. Zsoltiabéka
6.Zsoltiabékáné+2gyerek akkor is, ha nem gyerek tematikus lesz. 😉
7. Luigi13 (2felnőtt+1kamasz)

szeptember 09.
1. star67
2. Matyi
3. keszalvo
4. Luigi13 (2felnőtt+1kamasz)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére