• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A három jeles szürke nanója

Sziasztok!

Bevizsgáltam élőben. Nagyon brutál!
De mind a négy aki ott van a szeren! Az emers kert gyönyörű élénk, 45-ös kocka pedig nagyon természetes, tök jó volt nézni a matató amanokat es a kis halacsokat. :)

Még egyszer bocsánat hogy kicsit túl szerveztem a mai napot!
Remélem azért valahogy eltöltötted azt az órát egyedül (utána már ott volt Atesz is)!

Csináltam egy rögtönzött négy fős akvakertész találkozót!

Ne mä,beengedtek a szentelybe??en is,en is!1:ROFLMAO::D

Kuchi, ha Budapesten jársz Te is megnézheted, esetleg még tudok Neked adni valamilyen növény különlegességet is!

A.ttila
 
Még egyszer bocsánat hogy kicsit túl szerveztem a mai napot! Remélem azért valahogy eltöltötted azt az órát egyedül (utána már ott volt Atesz is)! Csináltam egy rögtönzött négy fős akvakertész találkozót!
Ugyan! Nem volt semmi probléma, gondoltam, hogy el fog tartani a GA-s műsor, szóval eleve így kalkuláltam. Cserébe kárpótolt, hogy megleshettem az akváriumaid élőben is! Meg jó volt a rögtönzött akvakertész találkozó is! :D
És még időben haza is értem!
Köszönöm a növényeket! :)
 
Sziasztok!


Ugyan! Nem volt semmi probléma, gondoltam, hogy el fog tartani a GA-s műsor, szóval eleve így kalkuláltam. Cserébe kárpótolt, hogy megleshettem az akváriumaid élőben is! Meg jó volt a rögtönzött akvakertész találkozó is! :D
És még időben haza is értem!
Köszönöm a növényeket! :)

Örülök Laci!
Szívesen, máskor is!

Amíg nem lesz jogosultságom, ide írom hogy már csak 2 adag Elatine van eladó!
Az érdeklődést továbbra is privát üzenetben várom!

Köszönettel!

A.ttila
 
Sziasztok!

Ma nem csináltam vele semmit!
De ígértem egy képet!

K%25C3%25A9p%2520071.jpg


A.ttila
 
Sziasztok!

Ma nem csináltam vele semmit!
De ígértem egy képet!

K%25C3%25A9p%2520071.jpg


A.ttila
Üdv! Nekem tetszik ez a Kavicsos sétány a két oldal közt, de nekem túlságosan "lekeretezi" a jobb oldalt... Ok, a három szürke jelzi az egységet, ámde nem lehetne ezt erősíteni mondjuk a rotala közül/mögül egy két átívelő faággal a blyxák felé, kissé egységbe foglalva a layoutot?
Ez csak felvetés... ha hülyeség, itassatok cianoalgával :barefoot:
 
:joyful: Oks, rajta leszek... ámde az "Akvarisztikai lomtár" topik egyik fotóján mintha a jobb sarokban figyelt volna egy-két gally elfekvőben... ;) már ha emlékezetem nem csal...
 
Szia!

Végigböngésztem a naplót, a kezdeti változat és a mostani is nagyon tetszik! Kavicsból nekem is van a tarsolyomban pár különleges darab, van ilyen fehér csíkos is .)
Jól látom, h. az Elatine egy hét alatt (tavalyi képek) már szépen megindult? Remélem majd nálam is ilyen jól érzi magát!
 
Tudom, hogy kavicsos meg minden, DE :) a mostani akvarium kezd egesz jo format olteni. A novenyek szepek, jopofa az ut amit kitalaltal, kicsit mesebelive varazsolja a kepet. Es jo az aki jobb oldala is. A bal oldalon lassan kesz a gyep, a hatter is nagyon szep CSAK az a boszme kavics! ;)

Olyan erzesem van mint amikor valaki a napsutesben tukorrel probal elvakitani :) agyonveri a bal oldalt a meretevel es a vilagos minta olyan szinten veri vissza a fenyt, hogy elfelejtem mi van meg az akiban :)
 
Rájöttem mi a baj! Bal oldalon elöl a fűben hiányzik egy kerti pad! :)
De egy garnietetőt vagy ilyesmit el tudnék oda képzelni.
 
Amúgy osztom Viktor véleményét a nagy kaviccsal kapcsolatban, gyönyörű lenne ez anélkül is!
 
Sziasztok!

:joyful: Oks, rajta leszek... ámde az "Akvarisztikai lomtár" topik egyik fotóján mintha a jobb sarokban figyelt volna egy-két gally elfekvőben... ;) már ha emlékezetem nem csal...

Csak vicceltem, mert láttam kicsit türelmed veszted az ágak hiánya miatt!
Jól láttad, de azok göndör mogyorók, amik nem biztos hogy megfelelőek a víz alatt, csak nincs szívem kidobni őket!


CSAK az a boszme kavics!
Amúgy osztom Viktor véleményét a nagy kaviccsal kapcsolatban, gyönyörű lenne ez anélkül is!

Köszönöm!
Végre kritika!

Pont ez a kő indította az eredeti berendezés ötletét!
Megpróbálom kicsit kozmetikázni valahogy (vagy csak nem sikálom annyit, algásan nem világít ennyire)!
Szeretném bent tartani, esetleg lejjebb nyomni tudom, vagy valamennyi Rotalát elé ültetni, hogy csak sejtelmesen áttetszen mögülük!
Ha van még ötletetek, azt szívesen fogadom!

Köszönettel!

A.ttila
 
Egyetértek a nagy kő témába , mohát neki ! Nem kell sokat csak egy keveset :D. Na meg a sétány kövei közé beszurkodnék egy két szál parvula minit ide-oda hátha természetesebben nézne ki picit , de lehet hülyeség. Szép egyébként az aki eddig is tetszett. :)
 
Sziasztok!

Ismét megtelt élettel a medence!


Pajzs csigák legelik a vízfelszínen keletkezett hártyát:
K%25C3%25A9p%2520082.jpg

Az első Hydra előkerült (kicsit homályos a kép, már kezdett világosodni):
K%25C3%25A9p%2520083.jpg


Féreginvázió:
K%25C3%25A9p%2520084.jpg


Esetleg ültethetnél valami átmenetet a rotalák elé amik a nagy kavicsot is kicsit takarják.
Vagy benövesztheted mohával és akkor nem fog látszani :D
Egyetértek a nagy kő témába , mohát neki ! Nem kell sokat csak egy keveset :D. Na meg a sétány kövei közé beszurkodnék egy két szál parvula minit ide-oda hátha természetesebben nézne ki picit , de lehet hülyeség. Szép egyébként az aki eddig is tetszett. :)

Köszönöm az ötleteket!

Végül is részben mindegyiket megfogadom!
A követ mohásítom.
Elé pedig E. parvula minit ültetek (köszönöm mégegyszer Tomi).
Az utacskára túl nagy lenne.

Így marad a páratlan számú növényzet (5)és kevésbé lesz hangsúlyos a kő.

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére