• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A három jeles szürke nanója

Ide?
kavics.jpg

De akár mehetne még jobban balra az üres foltra, csak akkor szimmetrikusabb lesz.
(Bocsi, hogy manipuláltam a képed de talán így a legegyszerűbb szemléltetni)
 
Szia!

Ide?
kavics.jpg

De akár mehetne még jobban balra az üres foltra, csak akkor szimmetrikusabb lesz.
(Bocsi, hogy manipuláltam a képed de talán így a legegyszerűbb szemléltetni)


Pont a kép nem látszik!
Valami elcsúszott a beillesztésnél!

A.ttila
 
Sziasztok!

Szórványosan havazik (fölfelé)!

IMG


A.ttila

Szia Attila!

Mi volt ez a fehér cucc a talajon (aztán láttam, hogy sikerült aztán eltávolítani)?

Valóban elég hardcore így szűrő, meg minden fitty-fene nélkül egy akit életben tartani! :) (y)

Üdv: Robi
 
Szia Shade3!

Köszönöm!
Az első tetszik!
A másodikkal pont az a bajom ami miatt a kő oda került, hogy ne legyen nyíl egyenes megtöri az elején!

A.ttila
 
Sziasztok!

Egyenlőre betettem a kicsit a melette lévő lyukba.
A nagyon fordítok majd a következő vízcserénél, mert most nem az a pozícciója mint először (kicsit lapos lett így).
Újabb előnyére jöttem rá a balatoni nyaralónak: Törökbálint útba esik jövet-menet!
Ezt kihasználva hazafelé (gyerek transport) vettem 5db Tigrist!

A kis fehér pöttyök Kagylós rákok, úgy nézem besegítenek a barna alga elleni harcban (és mindannyian másnapra hoznak még egy segítőt):
IMG


Így tényleg szürke:
IMG



IMG


IMG


IMG


IMG


Igérem egyszer tényleg fogok jó képeket csináni, már érzem hogy még néhány év és rájövök!

A.ttila
 
Szépen fejlődik az elatine, és minden növény szép :) A tigrisek ellesznek szűrés,levegőztetés nélkül?
 
Szia Dani!

Szépen fejlődik az elatine, és minden növény szép :) A tigrisek ellesznek szűrés,levegőztetés nélkül?

Köszönöm!

Az Elatinék most már 4-5cm-es gyökerekkel rendelkeznek, megpróbálkozom holnap az akasztós szűrővel!
Egyébbként pedig ha Rc igényűek a Tigrisek, akkor el (a locsoló kannában is el voltak, sőt 2-3mm-ről 2cm-esre nőttek és tűz pirosak lettek)!
Persze érzem hogy hiányzik valami technika bele!

A.ttila
 
Sziasztok!

A Tigrisek már az összes talajszemcsét átforgatták!
Egy kicsit túl buzgók is, mert mintha tegnap este óta az Elatinén magasabb lenne a talaj a felső szektorban!
Szerencsére van egy kis maradék amit a Ranunculusok tövéhez pótolhatok.

A.ttila
 
Atti nagyon szépen terjeszkedik a Elatine.(y)
Létezik,hogy van nekem is tigris garnim,holott nem is telepítettem?Úgy értem,összeívik más garnikkal?
Van hasonló garnéla az akiban.Vagy csak valami sima garnéla vad változat?
 
Szia Mária, Lóri!

Pofásan alakul!
Durva,hogy a garnélák így elvannak szűrés nélkül,nem gondoltam volna!o_O


Atti nagyon szépen terjeszkedik a Elatine.(y)
Létezik,hogy van nekem is tigris garnim,holott nem is telepítettem?Úgy értem,összeívik más garnikkal?
Van hasonló garnéla az akiban.Vagy csak valami sima garnéla vad változat?

Köszönöm!

Mária!
Nekem Zolitól (HoZee) kapott vad Rc-k között is vannak hasonló, de halványabb csíkozottágú garnéláim.
Azt a bizonyos ("mit mivel") táblázatot kellene megnézni, mert nekem egy akváriumban egyféle garnéla van (kivéve az Amanók, de azokkal biztos nem).

A.ttila
 
Sziasztok!

A Tigrisek már az összes talajszemcsét átforgatták!
Egy kicsit túl buzgók is, mert mintha tegnap este óta az Elatinén magasabb lenne a talaj a felső szektorban!
Szerencsére van egy kis maradék amit a Ranunculusok tövéhez pótolhatok.

A.ttila


Szia Attila!

Igen a garnélák szeretik átmozgatni, átpakolni ezt a talajt. Nálam is ilyen talajba van az Elatine kb 50 db garnéla társaságában.
Igazából a köztes területeken tudják csak a talajt elmozgatni, amint egybefüggő lesz, akkor már talán nem járnak ilyen sikerrel.


tibicuk said:
Atti nagyon szépen terjeszkedik a Elatine.(y)
Létezik,hogy van nekem is tigris garnim,holott nem is telepítettem?Úgy értem,összeívik más garnikkal?
Van hasonló garnéla az akiban.Vagy csak valami sima garnéla vad változat?
crossbreeding2.jpg
 
Szia lakly!

Köszönöm!
Annyira nem vészes, csak megjegyeztem, de lehet hogy egy vékony csővel leszívom a szemcséket amik nagyon föltornyozódtak az Elatinén!

A táblázatot meg Mária nevében is köszönöm!

A.ttila
 
Sziasztok!

Pár napja megy az akasztós szűrő, csinált is az ösvényembe egy árkot (így inkább patak medernek tűnik).
A világítás nem fér el mellette rendesen, ezért sréhen kellett ráraknom.
Ennek hatására elkezdett zöldülni a front üveg.

A kagylós rákok nagyon sokan lettek, lehet hogy beteszem az egyik szintén nanóból az egyedül árválkodó Borarast.

Sajnos két Tigrisem nem élt három napnál tovább, az okáról nincs fogalmam!
Eddig egy levedlett páncélt találtam, ami másnapra elmálott!
Mintha a Kagylós rákok zaklatnák a garnélákat!

Három naponta csinálok 50 százalék vízcserét.

Az Elatine majdnem egybefüggő gyepet alkot.
A Blyxa csodaszép.
A Ranukculus stagnál (egy-egy új hajtást hoz).

Képek holnap.

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére