• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 60P - Operation: lockdown

loci1234

VIP kertész
Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezés; hétfőn jártam GA-ban és hoztam egy ilyen Dennerle aljzat porszívót, baromi jó kis eszköz, ajánlom. Makulátlanra takaritottam az előtéri gyepet vele, olyan helyeken is ahova eddig nem értem el. Szép komótosan szív, tehát bőven van idő mókolni.
04C5BF07-5DCA-4CEB-B2F7-312EFB92AF5C.jpeg
34EDA376-5B81-4837-ABF6-D760746D14A3.jpeg

loci1234

VIP kertész
Kipihented a szülinapi fáradalmakat? 😀
Mi újság az akvával? 😉

Igen, kicsit eltűntem, sok munka + valóban 1-2 családtaggal összevont születésnapozós hétvége volt, kárpótollak Benneteket nemsokára egy bejegyzéssel. 🤞

Szerk.: Az igazsághoz hozzázartozik, hogy már 2-3 napja szerettem volna 1 posztot írni, de elveszett a Nikon adatkábele, sehol nem találom, és állnak a képek a kártyán, nem tudom átdobni a gépre. :( Marad a mobil amíg meg nem találom/ nem veszek egy újat.

loci1234

VIP kertész
Sziasztok! [Lassan ~11 hónapos update]

Eltűntem egy hónapra elnézést, sok minden történt a magán életemben, intézem az épülő lakást, sok a munka hála istennek. Az akváriummal a világon semmi különleges nem történt, menetrendszerűen beállt ez a 2 inkább 3 hetente erősebb nyírás, minden (kivéve pogok bal elől) szépen hajt, halak épek és egészségesek, alga minimális a szűrő karbi óta. Néha eszembe jut ledugdosni néhány tápkapszulát, megy a napi 1 nyomás Tropica Spec, és 1 nyomás Excel, fény kb 70%-on. Nem tudom, hogy placebo-e, de amióta rendszeresen kiporszívózom a front gyeptársulást, erőteljesebbek a növények. (?) Érdekes, lehet hogy csak belelátom amit szeretnék látni. Az vízparaméterek a GH/KH-ra átállás óta beálltak hála az égnek, a pH és 6 alól visszamászott ilyen 6,4-6,5 körüli értékre. KH~1, GH=6. CO2 palacknak lassan szerintem ki kellene fogynia, bár nagyon élném, ha kibírná a szétszedésig. Júniusi indításkor lett 100%-ról beüzemelve. Speaking of which; az akva belép az utolsó szezonjába, vélhetően nyár végefelé költözöm, ősszel várható majd a 60P Gen 2.0. Sajnos nem találtam meg a Nikon adatkábelt, így marad egy ócska mobilos kép, amit valószínűleg tovább fog torzítani a flickr-es feltöltés. Elnézést kérek. Amint lesz kábel, puffogok pár fotót és felrakom ide. 🙏

51157631271_98124c014d_b.jpghttps://flic.kr/p/2kWCetn https://www.flickr.com/photos/laurentgreen/

Köszi a türelemért, és hogy benéztél! :)

Oldal tetejére