• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014 ] Terrapláza expo és kiállítás (Budapest)

Nekem ott még sohasem sikerült túl sokat költenem :(
A halas kínálat nem volt nagy durranás. Bár én azért kihagytam az utóbbi 1-2 alkalmat, de kétszer vándoroltam fel vidékről, mindkétszer súlyosan csalódtam:)
 
Nekem ott még sohasem sikerült túl sokat költenem :(
A halas kínálat nem volt nagy durranás. Bár én azért kihagytam az utóbbi 1-2 alkalmat, de kétszer vándoroltam fel vidékről, mindkétszer súlyosan csalódtam:)


Osztom a véleményed sajnos én is így jártam! :(
 
  • Like
Reactions: kac
Délben lesz, és úgy gondoltam, hogy tartok az elején egy kis közvéleménykutatást, hogy kik vannak ott, és annak függvényében alakul hogy miről lesz szó.
 
Én nem fogok tudni addig maradni.:cry: Azért remélem találkozunk előtte és megpróbálsz lebeszélni a dennerlikről!:D
Pedig azok gyunyoruek. En is gondolkodtam rajtuk de nekem meg fontosabbak a novenyek :) a magas ph miatt nem kezdtem bele. Nyaron meg nem kene huteni az akvariumott
 
Zöldfülűként gondoltam kimegyek körülnézni.... szabad ilyen helyen mondjuk CO2-es reduktort nézni, vagy ne kockáztassak és várjam meg a következő fizut és irány a GA egy papillon-ert? :)
 
Zöldfülűként gondoltam kimegyek körülnézni.... szabad ilyen helyen mondjuk CO2-es reduktort nézni, vagy ne kockáztassak és várjam meg a következő fizut és irány a GA egy papillon-ert? :)
Akvarisztikai technika nem nagyon szokott lenni, legalábbis én még nem láttam komoly technikát. Azért ne kövezzetek meg ha tévedek :joyful:
 
Én 10-re mentem és fél órát álltam sorban.
Az akvarisztikai rész elég siralmas volt, retkes akváriumok vagy műanyag ládák. Vízinövény szinte semmi. Garnélát itt-ott lehetett látni a kommerszebbekből, sulawesit sajnos nem láttam.
Szerencsére találtam koronacsigát (süncsiga) és egy Shrimpland nevű kiállító is volt, itt kaptam Tantora banán, eperfa és guava levelet, ez nekem újdonság volt.(y)
 
Én is kiugrottam, de azt kell látnom, hogy a növényes/akvarista vonal minden alkalommal egyre rosszabb, gyengébb, pedig érdeklődő lenne bőven!

Kellene már végre egy ütős akvarista börze, de tudom, hogy mostanság ennek a szervezését senki nem meri bevállalni, sajnos.:cry:
 
Gondolkoztam, hogy én is kinézek, de az előző két hozzászólás alapján inkább nem!

A belépő árából inkább veszek oto-t! :D
 
Nekem annyi örömöm volt ,hogy akitől vettem a 25db Amanot "6000Ft" el jött ide és nem Érdre kelet el mennem érte :D:D.
Tényleg gyönyörű 3-3,5 cm-esek és egyből neki álltak kajálni :p.
De én is csak azt láttam jönnek mennek el az autók.(n).
 
végigrohantam fél 6-kor, belépő már nem volt, meg tömeg sem, tény hogy már mindenki pakolt....
hoztak Oto-t és Kakadusügér párt nekem, tény hogy akvarisztika nagyon kevés volt
Viszont a csótánytartással foglalkozókon megdöbbentem.......
 
Back
Oldal tetejére