• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014 ] Terrapláza expo és kiállítás (Budapest)

Hello,

Úgy néz ki én megyek, és vsz lesz valamilyen ganélás előadás is.
:eek:ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! ...és ezt így kell megtudni? :D

Mikor lesz és miről? Te tartod? Eddig úgy terveztem, hogy csak körbevágtatom.:nailbiting:
 
Még nem tudom mikor lesz, de kb arról,amiről szeretnétek :) Nagyjából ma derült ki, hogy rá fogok érni aznap. Én egy általános garnélás bemutatóra gondoltam, de szívesen veszem a kívánságokat.
 
Még nem tudom mikor lesz, de kb arról,amiről szeretnétek :) Nagyjából ma derült ki, hogy rá fogok érni aznap. Én egy általános garnélás bemutatóra gondoltam, de szívesen veszem a kívánságokat.
Sulawesiekről esetleg? Róluk talán még kevés az infó és ők a következő pácienseim! :)
 
Pisti

Február 9-én leszel kint, vagy minden alkalommal? (vagy mikor?) Mert egy ilyen jellegű előadás engem is érdekel!
 
Február 9-én, a későbbieket nem tudom, ennyire előre nem nagyon tudok sajnos tervezni...
 
Srácok ez csak egy kiállitás ,vagy vásárlásra is van ilyenkor lehetőség???Sosem voltam még ilyen rendezvényen:(
 
Srácok ez csak egy kiállitás ,vagy vásárlásra is van ilyenkor lehetőség???Sosem voltam még ilyen rendezvényen:(
Hali,

ez a rendezvény inkább vásár mint kiállítás de sok érdekes dolgot lehet látni.Az akvarisztikai vonal kicsit gyengébb sok a hüllő kétéltű de sok más is van,mióta Lurdyban van sokkal élvezhetőbb nincs annyira bezyúfolva de így is rengetegen szoktak lenni.
 
Hali,

ez a rendezvény inkább vásár mint kiállítás de sok érdekes dolgot lehet látni.Az akvarisztikai vonal kicsit gyengébb sok a hüllő kétéltű de sok más is van,mióta Lurdyban van sokkal élvezhetőbb nincs annyira bezyúfolva de így is rengetegen szoktak lenni.
na pont ez lenne a lényeg ,nem kígyót- békát szeretnék nézegetni ,hanem akváriumokat.Akkor nem is nagyon érdemes felmennem Pestre????
Ezt te tudod hogy megéri e neked fölutazni de szerintem nem bánod meg de ha csak a növényezé érdekel akkor csalódni fogsz.
 
na pont ez lenne a lényeg ,nem kígyót- békát szeretnék nézegetni ,hanem akváriumokat.Akkor nem is nagyon érdemes felmennem Pestre????

Ha akváriumokat akarsz nézegetni, akkor nem. Ha akarsz állatokat venni, vannak kint halasok, el is lehet csípni egy-két ritkaságot, de túlnyomó többségben vannak a kommerszebb guppis, elevenszülős vonalról.
 
Ha akváriumokat akarsz nézegetni, akkor nem. Ha akarsz állatokat venni, vannak kint halasok, el is lehet csípni egy-két ritkaságot, de túlnyomó többségben vannak a kommerszebb guppis, elevenszülős vonalról.
Köszi az infókat ;)
 
Back
Oldal tetejére