• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tropica workshop április - Dánia

Na jó még 2 kép amit neem baj ha megosztok a neten...
A többit a workshopon...

Egy kád Vallisneria valakinek? :)

8627807231_382c31293e_b.jpg


Korábban beszélgettünk a wabival kapcsolatban, hogy milyen nehéz megtartani a Tenellust. És hogyan nevelheti a Tropica.... hát így.
Ahogy ők mondják korábban volt emers Tenellus is, de a kutyának nem kellett..... így egy jó ideje víz alól kerülnek hozzánk.

8627809609_f6584b2d17_b.jpg
 
Köszi mindenkinek a visszajelzést. Sajna útközben nem volt mód írkálni, de már haza is értem. Felvérteztem magam alaposan így tényleg egy izgalmas Tropica workshopnak nézünk elébe. Holnap meg is álmodom és kitűzzük az időpontot. Szerintem most ez lesz a leghamarabbi workshop, hogy a friss élmények még "átmenjenek"
Örülök neki ,hogy sikerült kijutnod ,és átélhetted a "feeling"-et,amelyet ezek a növények árasztanak,no meg a hely:p.Biztos nagyon érdekes lehetett a látogatás számodra,főleg ugy ,hogy ezekkel a dolgokkal foglalkozol nap mint nap.Esetleg még az is lehet ,hogy uj dolgokat láttál-tapasztaltál te is(vagy te vittél oda:)).Reméljük azért minket is beavatsz egy kicsit a "kulisszatitkokba",és látunk még egy-két érdekes fotót tőled.Azért egy kicsit irigyellek ,nem mindennapos dolog volt ez(y).De csak igy tovább (y):)
 
Ma megint kaptunk egy friss állapot az eseményen épített akváriumokból. Nagyon szépen alakulnak. Kíváncsi leszek mivé fejlődik majd és mikor kerül ki a Tropica oldalára.

És most már hivatalosan is bejelentették közben, hogy a Tropica építő csapatába tartozunk. A weben ahogy látom még nincs mögötte az info, de emailt a mai nap már megkaptuk a Tropica központi levelezésén. A nyito oldalon azért már fent van egy pici kis lead banner.

Tropica Aquarium Plants - Home

Mostantól Tropica Freelancer is vagyok :D:)

Azt nem is mondtam még szerintem, hogy Pár napja felkértek a francia verseny zsűrizésére - CAPA
Elviekben a német GAPLC-n is zsűrizek idén. Home

(y)
 
Jó érzéssel tölt el, amikor látom az itthoni vállalkozókedvet és a hozzá tartozó eredményességet. Ez már karrier(y)
 
:love::couchpotato::happy:

Köszi mindenkinek. Nem dicsekvés jelleggel írtam, csak mint érdekesség és témához kapcsolódó cucc :)
Az jelzi, hogy valami történik mifelénk. Él a magyar scaping közösség és ez jóóóó
 
A napokban kaptam egy emailt amiben az összes akvárium látható amit építettük. Hihetetlen, de már 7 hét eltelt a telepítés óta. Mi ezt az akváriumot építettük két másik angol sráccal

922976_668145683200723_1720836500_n.jpg


Visszagondolva is agyas volt ahogyan készült. Kb semmit nem tudtuk róla, hogy ilyen program lesz. Csak láttunk néhány új üres Juwel akit a workshop alatt, mire Lars a Tropica főnöke közölte, hogy ezeket mi fogjuk összerakni valamikor a nap folyamán....

Ment a dumaparty meg minden, és ejött az idő. 2 óra van rá, hogy kész legyen mindenki, mert utána zárunk és vacsi. Ha nincs kész így jártál.... :)
Nah és ekkor kezdődött csak a móka. Egy szomszéd szobában voltak kövek fák. Még azt sem tudtam mi lesz, gyorsan válogatni cuccokat persze másik 5 csapat is így tett, így ha nem voltál elég gyors a dekorok elfogytak. Hasonlóan a talajjal stb.

Közben add le a növénylistát a Tropica munkatársainak, akik gyorsan összeszedik a farmról a növényeket. És ess neki de gyorsan, mert mire ide elértünk jó, ha 1 óra maradt a legóra és az ültetésre, feltöltésre.

Ilyen gyorsan még sosem ültettem mint ott :) A végén félig sikerült feltölteni az akit, de legalább kész volt.

Érdekes egyébként, hogy ilyen időnyomás alatt mire vagy képes, úgy, hogy nem a megszokott anyagok állnak rendelkezésre és a csipesz olyan GERONIMO volt, hogy az ellenségemnek sem kívánnám. :) Na ott megfogadtam, hogy bármilyen kirándulásra mennék a szerszámaim mindig nálam lesznek.

Szerencsére ez az őrült rohanás és kapkodás a fenti akin nem látszik. És ki tudja lehed még valamelyik új Juwel szett csomagolásán is visszaköszön majd. Nem odafotoshoppolva ;)
 
A napokban kaptam egy emailt amiben az összes akvárium látható amit építettük. Hihetetlen, de már 7 hét eltelt a telepítés óta. Mi ezt az akváriumot építettük két másik angol sráccal

922976_668145683200723_1720836500_n.jpg


Visszagondolva is agyas volt ahogyan készült. Kb semmit nem tudtuk róla, hogy ilyen program lesz. Csak láttunk néhány új üres Juwel akit a workshop alatt, mire Lars a Tropica főnöke közölte, hogy ezeket mi fogjuk összerakni valamikor a nap folyamán....

Ment a dumaparty meg minden, és ejött az idő. 2 óra van rá, hogy kész legyen mindenki, mert utána zárunk és vacsi. Ha nincs kész így jártál.... :)
Nah és ekkor kezdődött csak a móka. Egy szomszéd szobában voltak kövek fák. Még azt sem tudtam mi lesz, gyorsan válogatni cuccokat persze másik 5 csapat is így tett, így ha nem voltál elég gyors a dekorok elfogytak. Hasonlóan a talajjal stb.

Közben add le a növénylistát a Tropica munkatársainak, akik gyorsan összeszedik a farmról a növényeket. És ess neki de gyorsan, mert mire ide elértünk jó, ha 1 óra maradt a legóra és az ültetésre, feltöltésre.

Ilyen gyorsan még sosem ültettem mint ott :) A végén félig sikerült feltölteni az akit, de legalább kész volt.

Érdekes egyébként, hogy ilyen időnyomás alatt mire vagy képes, úgy, hogy nem a megszokott anyagok állnak rendelkezésre és a csipesz olyan GERONIMO volt, hogy az ellenségemnek sem kívánnám. :) Na ott megfogadtam, hogy bármilyen kirándulásra mennék a szerszámaim mindig nálam lesznek.

Szerencsére ez az őrült rohanás és kapkodás a fenti akin nem látszik. És ki tudja lehed még valamelyik új Juwel szett csomagolásán is visszaköszön majd. Nem odafotoshoppolva ;)

És mi a véleményed ,rendben van az aki?mármint karbantartás ügyileg kérdezem,vagy látsz benne valami kivetnivalót?Te másként nézel rá ,mint egy énfajta "földi halandó".Nekem ez is káprázatos(y):eek:N:) agyon ügyesek voltatok,jó képet látni róla
 
Az aki berendezése nagyon jó lett a 2 órás berendezési időhöz képest(y)
Na de a fotó:mad:
 
Az akvárium rendben van szerintem, igaz indulásnál kevesebb háttérnövényt kapott és ha nálunk lenne az akvárium ezen már javítottunk volna.
A microsorumok még nem hozzák a tökéletes formájukat. Lehet nekik még kevés volt ez a 7 hét.

A gyep szuper. Mick-et a Tropica guruját pedig külön dícséret érdemli, hogy Seachem Purigen nélkül masszív vízcserékkel harcol a vasfa színezése ellen.

A workshop akváriumokat elnézve, volt olyan ami favoritnak nézett ki az elején mostanra talán a nyírás ritkítás miatt átlagosabb lett. De olyan is van ami kész gyöngyszemmé cseperedett. Lehet felteszem majd a képeket később, ha lehetséges.
 
low res PDF-ből croppoltam.... szóval csak ezért :)

Nekem inkább felül a becsillanás és a lámpa(?) bántja a szememet. Ha már kiszedték a szűrést, erre is odafigyelhettek volna.
Na jó, tudom nem verseny fotónak készült.
Amúgy én is kíváncsi lennék a többire is.
 
Nekem inkább felül a becsillanás és a lámpa(?) bántja a szememet. Ha már kiszedték a szűrést, erre is odafigyelhettek volna.
Na jó, tudom nem verseny fotónak készült.
Amúgy én is kíváncsi lennék a többire is.

Visszatükröződik a szemben lévő ablak sajna
 
Visszatükröződik a szemben lévő ablak sajna

Ja, akkor nem szóltam.
Ráadásul most szegényeknek sokat kell várni a sötétedésre is arrafelé. Haverom Finnországban él, ő mondta, hogy nyáron 2-3 óra az éjszaka mindössze.
Szívás:(
 
Na jó, tudom nem verseny fotónak készült.

Lehet elfelejtettem írni, de a fenti fotó csak belső tájékoztató az építőknek. Szóval nem sajtófotó és nem a nagyvilágnak készült. Csak azért kaptam, hogy lássam hogy fejlődik az aki és ha valami komment van meg tudjam tenni. Ha így nézem nem is rossz :)
 
Back
Oldal tetejére