• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tropica workshop április - Dánia

viktorlantos

Alapító
Admin
Április 5-6-án egy "zárt körű" workshopon leszek a Tropica-nál sok más európai scaper őrülttel együtt :)

Fotózok majd meg minden, de mindenesetre izginek tűnik a program amit látni belőle :cool:
A "keleti blokkból" csak én leszek. (y)

Szóval április 5-6 Lanti menni Tropica ...
 
Mivel nem jott senki igy most en itt vagyok. Aarhaus a Tropica fohadiszallasa egy kikotovarosban van. Az utcan ezert nem fecskek hanem siraly adja a hatter soundot. Egyebkent csak egy hajszal valaszt el hogy ne egy kikotore nezo szobaban legyek.

Holnaptol indulnak a workshopok.

A szalloda ahol vagyunk Cabinn nevre hallgat es ahogy a neve mutatja minden szoba es a belso egy hajokabint szimbolizalna. Remelem ringatozni nem fog ;)

Most pedig megyek es keresek egy sorcit igy 1500km Nigel Mansell-es vezetes utan ;)
 
Mivel nem jott senki igy most en itt vagyok. Aarhaus a Tropica fohadiszallasa egy kikotovarosban van. Az utcan ezert nem fecskek hanem siraly adja a hatter soundot. Egyebkent csak egy hajszal valaszt el hogy ne egy kikotore nezo szobaban legyek.

Holnaptol indulnak a workshopok.

A szalloda ahol vagyunk Cabinn nevre hallgat es ahogy a neve mutatja minden szoba es a belso egy hajokabint szimbolizalna. Remelem ringatozni nem fog ;)

Most pedig megyek es keresek egy sorcit igy 1500km Nigel Mansell-es vezetes utan ;)

Jó mulatást! :)
 
Köszi mindenkinek a visszajelzést. :)
Sajna útközben nem volt mód írkálni, de már haza is értem. Felvérteztem magam alaposan így tényleg egy izgalmas Tropica workshopnak nézünk elébe.
Holnap meg is álmodom és kitűzzük az időpontot. Szerintem most ez lesz a leghamarabbi workshop, hogy a friss élmények még "átmenjenek" :D
 
Azért néhány sorban leírom nagyjából mi volt a program.

A meghívás zárt körű volt. A Tropica kiválaszott néhány aquascapert, hobbistát, akik a későbbiekben különböző Tropica projecteken fognak dolgozni.
Francia, német, angol meghívottak voltak rajtam kívül.

Miután kihevertem a Le Mans szerű autós túrát és egy sörcivel lekisértem a német kollegával másnap máris indult a móka.
Reggel korán kezdtünk a Tropicánál és amíg a többiekkel megérkezett a repülő, egy fél napos túrát kaptunk a Tropica színfalai mögött. Hogyan mit miért, labor, növénykísérletek, termesztés, csomagolás stb. Ez a része brutális volt. Egy rakat képet készítettem, de nem tudnám ide feltölteni őket mert nem adná át az egészet. Így majd a workshopon megmutatom őket és elmesélem a körítést is.

Közben megérkeztek a többiek is. A meeting szobában gyanúsan sorakozott 6-7 új Juwel akvárium..... igen a későbbiekben ezeket nekünk kellett berendezni. Majd fent lesznek a Tropica odalán 90 nap múlva és a Juwel oldalán is. A berendezés része azért volt érdekes, mert össz 2 órát kaptunk..... 3 ember akváriumonként. Szaladni dekorért, aljzatért, növényekért, mindent elültetni és feltölteni.... Szóval ez alapján azért nem IAPLC akváriumok készültek, de szépek lesznek 3 hónap múlva.

Közben beszéltünk fejlesztésekről, újdonságokról, merre halad a Tropica mi várható stb.

Este steak és sörparty a szálloda mellett lévő brutál kajoldában ami egy sörfőzde is volt egyben. Nyammm ez fini volt. :whistle:

A csapat másik fele még folytatta hajnalban a koktélpartyt. Én eltettem magam mert a másnapi utazáshoz kellett az energia.

Reggel ismét korán reggel a Tropicanál. Az idő szűke miatt ők szervírozták at 5 csillagos reggelit. Közben felvázolták mi várható a különböző piacokon. Miben kell segítég. Milyen termékfejlesztéseket javaslunk, milyen programokat, hogyan lehetne kibővíteni az Interzoos megjelenésüket stb. Masszív 4 óra agytorna. És délben ki a reptérre ki autóval haza indult.

Régi álmom volt, hogy megnézzem hogyan dolgozik a legnagyobb akváriumi növénytermesztő cég. Mi van a színfalak mögött, már csak ezért is megérte az út. De az hogy különböző cégek a különösen aktív hobbistákat, kertészeket is bevonják a fejlesztésekbe mindenképp pozitív jel.

A fenti csapat a későbbiekben a Tropica bevethető csapata lesz oktatásokra, telepítésekre stb. Jó érzés és megtiszteltetés, hogy behívtak ebbe a körbe ami azért is nagy dolog, mert egész kelet-európa hiányzott a találkozóról....

A többit a workshopon :)(y)
 
Azért egy-két képet nyálcsorgatónak tehetnél fel a Tropica HQ-ról :)
 
Egy Tropica Microsorum Trident - Aquadeco. Csak 1 a tálcáról ami a hétfői kiszállításokkal jut el az ügyfelekhez.

8628805478_935d67f3f5_b.jpg
 
A neveldében lassan szezon vége van. Így nem volt teljesen kitömve ahogyan szokott.

Fura dolog ez a növényezés. A főszezon ősszel-télen van amikor a legnehezebb egészséges növényeket szállítani.... Tavasz végén és nyáron pedig pihi.
 
Tudtam, hogy nem okozol csalódást a képekkel. :)

A szezon pedig a boltban is látszódik nálatok. Ilyenkor mindenki beszorul a házba és csak szeretne egy kis életet lehelni nyáron elhanyagolt akváriumába :)
 
Back
Oldal tetejére