• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Puddle...

Vagy szorítsd be valami kő és üveg közé. De a @tsokee ötlete is nagy jó megoldás.
Amúgy mekkora ez a fa darab? Ha befér a mikróba, mikrózd meg 4 percig, és utána rakd gyorsan forró vízbe.;)
 
Köszi a tanácsokat, valamit ki kell találnom ha építeni akarok a közeljövőben[emoji2] az aljában van egy üreges rész az talán használható egy “súly” elrejtésére. Beszorítás is talán még játszhat mert lehet dragon kövek is maradnak az akiban. De addíg nem borítom az üveget míg nincs meg minden illetve nem látom mikor tudok időt fordítani rá.

Ez a fadarab cc ~28-29cm széles és a leghosszabb ága cc ~58-59cm hosszú. Gyakorlatilag majd faltól falig lesz a 60*30cm akiban[emoji2]

ui: szereztem most egy óriás fazekat. holnap munka után hozom haza és beáztatom forró vízbe.
 
Utoljára módosított:
Ázik a fa továbbra is egy nagy fazékban forró vízben. Talaj megjött tegnap.
Sajnos ma is mennem kell éjszakára illetve szombaton is. Vasárnap alvás lesz az biztos. Így az építés hétfő vagy kedd[emoji53]
 
Ázik a fa továbbra is egy nagy fazékban forró vízben. Talaj megjött tegnap.
Sajnos ma is mennem kell éjszakára illetve szombaton is. Vasárnap alvás lesz az biztos. Így az építés hétfő vagy kedd[emoji53]
Legalább lesz ideje a fának :) Meg persze neked, hogy fejben ezredszer is újra össze rakd az egészet :D
 
Ha lenne adnék neki.
De pár nap és bontódik az aki...
Valami kezelest azert lehet erdemes lenne adni nekik, mert ugy tudom behordozhato masik akvaba, egy novennyel, talajjal, dekoracioval.. de ha rosszul tudom, kijavitanak..
 
Back
Oldal tetejére