• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The nature tank

Ma megérkezett a csomagom nagyon szépen gondosan becsomagolva nagyon szépen köszönöm a boltnak.
Egy kérdésem lenne a vissza sózás mennyivel az előtt kell elvégezni hogy bele kerülne a víz az akváriumba, kell állnia ha igen mennyit?
Van aki (khm GA videóban pl.) simán beszórja az akváriumba, majd elkevergeti a szűrő. Van aki a cserevízbe szórja és előre elkeveri. Lényeg h feloldódjon, állnia a só miatt nem kell.
 
Nem olvastam az előzményeket, de pont írni akartam, hogy elég foghíjas (remélem így írják) a növényzet. :ROFLMAO: Vágd le tőből hátul a stemeket és a tetejüket levágva, a kis topot ültesd vissza. Sűrűbb és szebb lesz.
Tervben van! 😉👍( csak a fa mögött pici a hely.)
 
Sziasztok ma reggel hátul a rotálás derékba csaptam vissza ültettem hogy ezt meg tudjam valósítani ezért egy nagyon picit le faragtam a fának a hosszából hogy előrébb tudjam egy picikét egy icipicit tolni.
 
Sziasztok ma reggel hátul a rotálás derékba csaptam vissza ültettem hogy ezt meg tudjam valósítani ezért egy nagyon picit le faragtam a fának a hosszából hogy előrébb tudjam egy picikét egy icipicit tolni.
Képet kér a nép. Vizuálisak vagyunk. 🙂
 
Nálam a hasonló 20L akva összképén (naplómba jól látszik is) és a CO2 beoldáson sokat dobott még, hogy az ugyan ilyen 3in1 diffúzort cseréltem egy nano/kicsi diffúzorra.
Szépen alakúl így is, még mehet bele szerintem is további növény, de hamarosan úgyis benövik a mostaniak szépen nalad is... ;)
 
Nekem annyi észrevételem lenne, hogy szerintem nem jó helyen van a diffúzor, valamint magasan is van. A pici CO2 bubiknak a víz alatt kellene kavarogni, de ha jól látom, ezek felfelé szállnak. Így szerintem nem az igazi a beoldás...
Mit javasolsz hol lenne jobb helyen?
 
Back
Oldal tetejére