• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The descent

Sziasztok.
Ma kivagom a gyengelkedo jbl 700-ast az akva alol es bekerul a tartalek tetra 600 plus. A szuroanyaggal nem sporoltam, szinte tapostam bele. Ha sok max veszek ki belole, inkabb igy folytom vissza mint csappal.
Eszmeletlen halk. View attachment 50367

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Most nezem nem is 700 hanem e901 greenline. Mennyire kepben vagyok [emoji41]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Micromec teljesen jó, de mivel szinte ugyanazt tudja, mint a substrat pro, ezért mindenki inkább azt veszi, mert az mégiscsak Eheim. :)
 
Kevés volt a vízhozam vagy a szűrőanyag mennyiség?
Elsore jonak tunt, de aztan nem. A difi bubija felszaladt, es hab szeru valamit kepezve hartyasodott.
Most bevagtam az annonymous ala, de ha keszen lesz a 2026 akkor megint csere. Plusszom meg nem volt csak sima de ez valahogy nem lesz a kedvencem. Egy 50-es alatt van de a spinner olyan mintha a csap felig zarva lenne. Szerintem menni fog a haztol. Jo lesz majd valakinek aki 20 liter alatt hobbizik.
 
Elsore jonak tunt, de aztan nem. A difi bubija felszaladt, es hab szeru valamit kepezve hartyasodott.
Most bevagtam az annonymous ala, de ha keszen lesz a 2026 akkor megint csere. Plusszom meg nem volt csak sima de ez valahogy nem lesz a kedvencem. Egy 50-es alatt van de a spinner olyan mintha a csap felig zarva lenne. Szerintem menni fog a haztol. Jo lesz majd valakinek aki 20 liter alatt hobbizik.
Érkezik! viszem az alanyt! :cool:
 
Itt sincs egyenlore valtozas a szurocseren kivul. Az osszes annubias es buce, aminek a levele nagyobb a garason a lyuknal, kimegy innen a masikba. Helyette kisebb bucek, cameroon moha, hc lesz. A Kő dominaljon, a novenyzet csak kontraszt. Gyep marad.
 
Back
Oldal tetejére