• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The descent

nekem tetszik ez a bokrosodó cameroon... másmilyen mint az enyém.
Ez az üvegpoppy csinál elég ármalást?
Gondolkozok hogy egyet majd berendelek kipróbálásra. Spinner egyik akváriumomban szerintem nem csinál elég flow-t, az esőztető meg sok volt. Hétvégén majd megszemlélem élőben is ;)
 
Sziasztok.
A gyepet le kellett nyirni mert tele notte a rohadt riccia. Szalankebt ki szedegettem es tarra vagtam a fuvet. Jah igen[emoji3] s alaku gyepvago olloval [emoji3]
A lillit esoztetore csereltem mert semmire se mentem vele. Hatasosabb.

Par kep. View attachment 47029View attachment 47030View attachment 47031View attachment 47032View attachment 47033

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Jó az a nagy bubi, ott középen, a hegy tetején. :D
 
Tole van. Akkor kaptam amikor a skeletonokert mentem. Abban az akvaban volt ami most homalyos.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Nálam homályos? Esetleg a macrostomák mellettire gondolsz? (AMinek a frontüvegen is ott volt az alga..)
Ha arra értetted és abból van, akkor Red under.
Valami feher viz vagy lehet rosszul lattam. Amiben regebben a keszeged volt [emoji16]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Valami feher viz vagy lehet rosszul lattam. Amiben regebben a keszeged volt [emoji16]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Így már megvan.. Pink lady (azt akartam egyébként elsőre is mondani, bár a Red underben is van olyan, ami mutat hasonlóságot). A keszeg a 300asban van, szerintem maradt némi pontalga a frontüvegen, attól volt homály... ;)
Szóval Pink lady a Buce.
 
nekem tetszik ez a bokrosodó cameroon... másmilyen mint az enyém.
Ez az üvegpoppy csinál elég ármalást?
Gondolkozok hogy egyet majd berendelek kipróbálásra. Spinner egyik akváriumomban szerintem nem csinál elég flow-t, az esőztető meg sok volt. Hétvégén majd megszemlélem élőben is ;)

Nekem van egy tartalék poppym 12/16-os csövezéshez, ha gondolod eladhatom neked (jóóóóóóóóóóóó drágán :p ).
Szerintem áramlás okés, annyi, hogy sokkal jobban eloszlatja mint a lily.
 
Sziasztok.
Ma kivagom a gyengelkedo jbl 700-ast az akva alol es bekerul a tartalek tetra 600 plus. A szuroanyaggal nem sporoltam, szinte tapostam bele. Ha sok max veszek ki belole, inkabb igy folytom vissza mint csappal.
Eszmeletlen halk. 62d5389578d6e8704588f83f0c694ef0.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére