• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

Ismét akciós a tapatalk! ;) (bár volt már sokkal olcsóbb is)

86ff769b-6684-ef19.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Egy ideje már én is ezt használom, igaz, nem mobilon, hanem tableten (iPad 2). Ugyan néha eldobja az agyát (megáll/lefagy és kilép), de ettől függetlenül egy nagyon jól használható app. Gyorsabban lehet vele navigálni, mint böngészőben.
 
Egy ideje már én is ezt használom, igaz, nem mobilon, hanem tableten (iPad 2). Ugyan néha eldobja az agyát (megáll/lefagy és kilép), de ettől függetlenül egy nagyon jól használható app. Gyorsabban lehet vele navigálni, mint böngészőben.

Tipikus alma téma. elfogy a memória és lezárja az alkalmazást. Free Memory-t neki :)

Tapatalk nélkülözhetetlen a mai okosteló stb világban.
Én csak Növényes és garnis fórumokat olvasgatok vele, de több száz gigafórum van a világban ami használja. Így tuti találsz olyat, ami még érdekel, de egyszerűen nincs alkalom minden esetben böngészővel elmenni az oldalakra.

2.39 Eur? 2 gombóc fagyi. Inkább Tapatalk hajrá ;)(y)
--- a korsó hideg sört direkt nem írtam, az ebben a melegben alapból megfizethetetlen :D
 
Ahogy nézem a fórum frissítés óta működik a PUSH NOTIFICATION.
Azaz aki Tapatalkot használ mobilon, küzvetlen kap értesítőt ha üzenete érkezik.

Ma már kaptam ilyeneket, szóval ne lepődjetek meg (y)
 
Közben jött egy frissítés is a Tapatalkhoz. Úgyhogy még melegiben feltettem.

A frissítés miatt megint kaptunk pár új funkciót:

Version 1.2.0 release

Update Note:
1. Add prefix support in xenforo
2. Add Push support for xenforo
3. Add @ tag function for push and alert feature.
4. Fix likes info not showing problem.
5. Fix xenforo goto first unread feature.
6. Fix reply number not showing correct issue.

Instruction for @ tag function:
You can mention someone when you are posting by add text with " @username " format(There should be no character directly before @).
Example:
There are some words in A's post:"I did remember @B , he is a good guy!"
The B will get an alert showing: "A mentioned you in thread '....' ", if you enabled push notification in app, you will also get a push data like this.

Szóval ha bejegyzést írsz mobilon és beírod a szövegbe hogy @Nigro akkor az illető értesülni fog róla, hogy megemlítetted az adott bejegyzésben.
A cimkék is jó, hogy látszódnak a mobil verzióban is. És a többi apróság is.

Mivel szerver oldali frissítés volt, most már használhatjátok elviekben.
 
És ha már a múltkor írtam egy kis statisztikát, most megnéztem a tapatalk statot is.

Az elmúlt 30 napban átlag napi 20 unique Tapatalk felhasználó járt a fórumon.
Androidok erőfölényben, de nem sokkal mögöttük ott az Iphone, Ipod, Ipad. Ha mindhármat nézem, akkor kiegyenlített az IOS és az Android harca.

1100 bejegyzés volt ebben a 30 napban mobilról.(y)
 
Durva az 1100 hsz. Ha én 4x írom be, hogy @viktorlantos, akkor te 4x látod? @viktorlantos
Na jó, abbahagyom :)
 
eBalazs már tesztelte korábban.
Winows Phone-ról is remek ;)

... sajna az üzenetek még nem működnek :(

Sent from my OMNIA7 using Board Express
 
Jaj!Azt írta,h nem sikerült elküldeni a hsz-omat,próbáljam meg újra.Erre beduplázta.Amúgy ez nem Tapatalk-ról ment.Az nem csinál ilyet! ;)
 
Ez jó hír. A progi akármilyen platformon is legyen óriási segítség, plána ha több fórumot is látogatsz ami támogatja. Pillanatok alatt átfutom vele az összes fórumot amit szeretnék.

Erről jut eszembe, ma is jött egy frissítés. Pill és feltolom a szerverre.
 
Időközben frissült a Tapatalk motor. Néhány hibajavítás és funkció bővítés történt.

Version 1.2.1 release

Update Note:
1.Support some bbcodes PHP/CODE/HTML/LIST.
2.Optimize push efficiency and improve the compatibility with other MODs.
3.Show short content without quote content.
4.Improve reply conversation feature.
5.Fix wrong unread status when the latest post of a thread is posted by the user himself.
6.Fix leave ignore future conversation not work issue.
7.Fix subscribed topics number not showing correct issue.
8.Fix like push notification switch not work issue.
9.Fix error thrown when sending push issue.

Instruction for @ tag function:
We support more on this function now, you can mention everyone you want for example 'Jack',
@Jack or @#Jack# These kinds of format are useful, but please keep in mind, there should be no other words except blank before @.
What's more, if there is a blank in the name you want to mention, your can say @#Jack Scott#, @#someone# is a general format.
 
Az esti szerver tekergetés után ma észrevettem, hogy nem megy a plugin. Megpróbálom ma este megnézni mi lehet a gond. Addig kis türelmet kérünk.
 
Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni ? Most töltöttem le a Tapatalk alkalmazást htc sensation telomra (Android) , de hiába irok be bármit a keresőbe nem reagál csak villog a kurzol !!!:(

Előre is köszönöm !!!
 
Tallóz ->Aquarium&Animals ->Aquarium (váltás "alphabetical") -> tekersz lefelé "Akvakertesz" és klikk rá bekjelentkezés nick és jelszó
Tadááááám ennyi
 
Back
Oldal tetejére