• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szeged és környéke Frakció

Egyébként könnyebb mint gondolnád és a sablon az tulajdonképpen egy segédeszköz. Ezzel gyerek játék.View attachment 4829
A lelkesedés nem múlt el, csak a nappali dísze lesz az akvárium (ha sikerül elindítanom valaha) és így a bútor is szem előtt lesz. Ha pedig a mester nem akar megkopasztani és reális árat mond, mármint nekem reálisat :-D, akkor nem kockáztatok. Inkább majd valami kis bútordarabbal kezdenék pl. egy sámlival :)
 
Hali!
Szegeden keresek egy kis Riccardia-t. Cserébe csokit, sört, bort, pénzt, felesleges karácsonyi ajándékot tudok ajánlani.
Köszi

Ha még nem találtál egy kis adagot tudok adni.
 
Jó tudni :) Járok rendszeresen Trópusba heti szinten még nem láttam :D Lehet mindig bujkált. Petőfin van vagy az Újszegedi -be ? Na majd megtámadom akkor ha bent járok :D :D :D Jelöltem a csoportot Facebook on köszönöm szépen a linket.

Kb 1 hónapja dolgozok ott, de azóta kb mindennap, kivéve a szombatot.
 
Makro érdekelne... Microt lehet el sem akarom majd kezdeni ha elindítom az akváriumot. Eddig táp nélkül is szépen fejlődnek a növények kicsit szeretnék csak kedveskedni nekik.
 
Makro érdekelne... Microt lehet el sem akarom majd kezdeni ha elindítom az akváriumot. Eddig táp nélkül is szépen fejlődnek a növények kicsit szeretnék csak kedveskedni nekik.

Ez esetben szerencsésebb lenne egy mikro kombi tápot adagolnod. Ha táp nélkül nőne ka növények, akkor nem makró hiány az esélyesebb. Profito vagy TF planter, sajnos a Green Aqua Micro nem ilyen, abban nincs kálium. Makrót adagolni csak a kálium miatt meg értelmetlen.
 
Pendulum és szerinted ha az első pár hétben megtolnám egy kis házi CO2-vel táp nélkül a növényeket ? Elképzelhető megindulnának jobban szerinted ?
 
Pendulum és szerinted ha az első pár hétben megtolnám egy kis házi CO2-vel táp nélkül a növényeket ? Elképzelhető megindulnának jobban szerinted ?

Szerintem csak gyorsítanád a bajt.
 
Szerintem csak gyorsítanád a bajt.


Na akkor marad az eredeti terv ;) 112 liter 0-ás bazalt. külső szűrő + belső, gyári 2x18 watt cső mellé kóperálok be + 1x18 wattot és tápozni fogom micro macro -val már csak azt kell kitaláljam melyik fajta tápot használjam. Anubias , Microsorum és vizikalász lesz benne pár tővel. Nem akarom túlzásba sem vinni ,de szeretném ha az anubiasok ugyanilyen gyorsan növögetnének mint most.

Esetleg ha lenne valakinek Szegeden alacsony fényigényű növénye eladó kérem jelezze nekem üzenetben bármi féle fajta érdekelhet mohát kivéve. Jövőhét végén nyélbe ütöm a tervemet ha törik ha szakad.

A tervem még mindig ez lenne:
 
Na akkor marad az eredeti terv ;) 112 liter 0-ás bazalt. külső szűrő + belső, gyári 2x18 watt cső mellé kóperálok be + 1x18 wattot és tápozni fogom micro macro -val már csak azt kell kitaláljam melyik fajta tápot használjam. Anubias , Microsorum és vizikalász lesz benne pár tővel. Nem akarom túlzásba sem vinni ,de szeretném ha az anubiasok ugyanilyen gyorsan növögetnének mint most.

Esetleg ha lenne valakinek Szegeden alacsony fényigényű növénye eladó kérem jelezze nekem üzenetben bármi féle fajta érdekelhet mohát kivéve. Jövőhét végén nyélbe ütöm a tervemet ha törik ha szakad.

A tervem még mindig ez lenne:

Szerinted ide felesleges még makró :) A GA makróval nehéz low-techben tápozni. Persze az én elveim szerint, én minimál tápozás párti vagyok.
 
Sziasztok,

Eladóvá váltak a felsorolt dolgok. A fényképen láthatjátok!
Postázom is, részleteket privátban!
Köszi

Üveg Ki és befolyó 12/16mm csőmérethez 11000,-Ft
Üveg diffúzor Nagy 3,5 cm átmérő 1500,-Ft Már használtam egy keveset, picit látszik.
Ültető csipesz 15,5 cm hosszú hajlított végű 5000,-Ft
Üveg hőmérő 6 mm es üvegre 2000,-Ft
23976550_445cf573c1b646d49693fdde71b60931_m.jpg
 
Sziasztok!
Keresek helyben nanoba halat, mint pl. szúnyog vagy galaxy razbóra. Tudom, hogy melyik boltban kapható, csak gondoltam, hátha valaki lecserélné a csapatát vagy eladná szaporulatát. :)
Kössz
 
Sziasztok!
Keresek helyben nanoba halat, mint pl. szúnyog vagy galaxy razbóra. Tudom, hogy melyik boltban kapható, csak gondoltam, hátha valaki lecserélné a csapatát vagy eladná szaporulatát. :)
Kössz
Galaxy razbórám van néhány darab (talán 4-5). Lassan majd meg kell tőlük válnom. Még nem akarom hirdetni, de ha jársz Pesten (vagy ismerősöd) és kellenek, akkor neked szívesen odaajándékozom.
 
Sziasztok, eladóvá váltak a képen látható ollók, gyönyörű kidolgozásúak, mindegyik nagy 25cm hosszú. Szegeden vannak, de posta megoldható. Egyben picit olcsóbb.

ADA Stílusú Fekete bevont hullámos olló 7.000,-Ft
ADA Stílusú króm hullámos olló 6.000,-Ft
ADA Stílusú hajlított olló 4.000,-Ft
Egyben 15.000,-Ft

23999846_e2f5a9a46d8729441abb11a10f49dc1e_l.jpg
 
Sziasztok,

Eladóak Szegeden az alábbi dolgok. Posta megoltható. A csipeszek és az egyengető hossza is nagyjából 30 cm.
Egyben kicsit olcsóbb.

Ültető csipesz hajlított végű 3.500,-Ft
Ültető csipesz egyenes 3.500,-Ft
Talajegyengető 3.000,-Ft
Egyben 9.000,-Ft
23999844_25b7475da856391160d20898e33b528a_l.jpg
 
Helo akvakertészek, Szegediek, én is csatlakoznék, még új vagyok, most indítom az új akváriumomat ezért minden jó tanácsot majd szívesen fogadok.
Szegeden a Szabadkai út 62 szám alatt tudtok megtalálni, üdv
 
Utoljára módosított moderátor által:
Üdv itt nálunk. Nem vagyok messze tőled Szent-Mihályon lakok. Kérdezz bátran ha tudunk segítünk. Legjobb lenne ha indítanál egy naplót és ott minden információd meg lesz és vissza tudod nézni a fejlődést.:)
 
Back
Oldal tetejére