• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szeged és környéke Frakció

Sziasztok!Szegeden keresek pár tő anubiast és bucephalandrát!Amit tudok adni cserébe:Ceratopteris thalictroides,Heminathus micranthemoides,Vallisneria nana,Saggitaria subulata,Karácsony moha!Esetleg red rili/red cherry garnéla!
 
Sziasztok!Eladóvá vált 72 literes akvárium szett!A szett tartalma:
60x30x40cm-es 72 literes akvárium!
DIY ledes(6x COB led+2 méter piros led szallag)lámpa 60 cm plexi lábakkal!
Atman CF-600 (740L/óra)külső szűrő csapokkal,teljes töltettel!
Szeged-Szentmihályon megtekinthető!
Ár:40000FT.
(az akvárium jelenleg is üzemel,de komoly érdeklődők esetén szétbontom)!
 
Sziasztok!
Szeretnék pár úszónövényt és egy pici riccardia-t. Ha valakinek lenne azt szívesen (meg)venném.
Köszi.


Üdv.: Levente
 
Nem tudom, hogy a rendszeres talalkakbol mi lett, de tamadt egy otletem. Mi lenne ha csinalnank egy osszejovetelt nalam (Szegeden) juliusban? En csak nyaron vagyok Szegeden igy hamarabb nem lehetne. Arra gondoltam, hogy lehetne 1-2 kis eloadas is, egyet be is vallalok. Talan meg egy novenyes szponzort is tudnek szerezni. Akit erdekel irja ide, hogy mikor lenne jo mondjuk julius 5 es 25 kozott, hogy mielobb talaljunk egy jo idopontot.
 
Barnapi, Megkaptam az uzenetedet, de nem tudok valaszolni a korlatozasok miatt (egy hete vagyok meg csak tag pl.). Nem facebookozom, de ha kuldesz egy email cimet megvalaszolom a kerdesedet.
 
Ma jártam a helyi kisállatkereskedésben, új garnélák érkeztek, ott fájdítottam a szívem.
...meg a szemem, mert egy olyan aksiban voltak, melynek az üvegje hullámos volt, torzult az egész. :confused:
 
Back
Oldal tetejére