• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Stripped

Gondolod hogy az miatt nem marad meg ott a növény?
Eddig is így állt ki és befolyó is és soha nem volt gond azzal a résszel.
Persze az elrendezés más volt kicsit de annyit befolyásolna?
Ha ugyanaz a talaj mindenhol, en arra gondolnek. Vagy az aramlas, vagy az egyenletlen Co2 eloszlas. De csak tipp reszemrol.
En azt tapasztaltam, hogy 1-2cm-el valtoztatom a befolyo elhelyezeset, teljesen megvaltozik a viz aramlasa az akvaba.
 
Ha ugyanaz a talaj mindenhol, en arra gondolnek. Vagy az aramlas, vagy az egyenletlen Co2 eloszlas. De csak tipp reszemrol.
En azt tapasztaltam, hogy 1-2cm-el valtoztatom a befolyo elhelyezeset, teljesen megvaltozik a viz aramlasa az akvaba.
Ok. Egy próbát megér.
De be kell szerezzek oda új növényeket.
Ha zselés is lesz akkor csak úgy veszem meg ha " friss"
Még egy barna vagy folyós zseléset nem veszek Nekem abból nem lett semmi :cool:
 
Lehet jobb lenne de itt mikor nem zselés növényt vettem,tele volt csigával.

Az már úgy más. A közelben nincs valami más opció? Lehet megérné ellátogatni a GA-ba.. :) minőségi termékek.. gyönyörű bemutató terem :) ott tuti hogy Bem kapsz csigát a növényekkel ;)
 
Komolyan gondoltam, a növényeknek nem lesz tőle bajuk, 1 liter vízhez hozzá keversz 1 milit és 10 perc áztatás után teljesen kiirtja az algát is meg a csiga petéket is.

Egyébként a csiga bajt lehet kezelni, a garnélák például elég jól kordában tudják tartani a populációt. Vagy ha a nagy darabokat megtartod akkor azok is elfalják a kicsik elől a kaját.
 
Komolyan gondoltam, a növényeknek nem lesz tőle bajuk, 1 liter vízhez hozzá keversz 1 milit és 10 perc áztatás után teljesen kiirtja az algát is meg a csiga petéket is.

Egyébként a csiga bajt lehet kezelni, a garnélák például elég jól kordában tudják tartani a populációt. Vagy ha a nagy darabokat megtartod akkor azok is elfalják a kicsik elől a kaját.
Oh!
Most nézem mit írtam :D
Igen, megcsinálom, ahogy írtad ha nem zselés növényt veszek.
 
Csak zselés lett :rolleyes: Stau Repens és Parvula. Mindkettő szép egészségesnek nézett ki.
Sajnos nincs túl nagy felhozatal a közelben :confused:
Két dobozt vettem, hogy azt a kis részt sűrűn tudjam beültetni. Így lahet nem piszkálják annyira a halak vagy nem tudják mert sűrűbb.
A kifolyót is hátrébb toltam, hogy kicsit más legyen az áramlás.
Majd kiderül milyen lesz. Már nem merek semmit mondani :notworthy:
 

Frankó lesz ez májsztró :D
Egyébként meséltem neked hogy mit küzdöttem én is a HC cubával, négyszer ültettem újra, ugyanúgy elolvadt az összes zselés. Aztán kipróbáltam hogy nem a zselés változatot veszem, az is picit nehezen indult, kellett pótolnom, viszont az valamilyen oknál fogva életben maradt. Fene tudja ilyenkor mi nem tetszik nekik mikor körülötte minden nő mint a gomba. :)
Régi akvákban nem difis Co2 beoldás volt jól emlékszem? Mi történt azzal a rendszerrel?
 
Frankó lesz ez májsztró :D
Egyébként meséltem neked hogy mit küzdöttem én is a HC cubával, négyszer ültettem újra, ugyanúgy elolvadt az összes zselés. Aztán kipróbáltam hogy nem a zselés változatot veszem, az is picit nehezen indult, kellett pótolnom, viszont az valamilyen oknál fogva életben maradt. Fene tudja ilyenkor mi nem tetszik nekik mikor körülötte minden nő mint a gomba. :)
Régi akvákban nem difis Co2 beoldás volt jól emlékszem? Mi történt azzal a rendszerrel?
Köszönöm!
Igen emlékszem. Megszenvedtél te is vele.
Kis műanyag csavar elrepedt rajta és úgy hallottam kicsit ereszt. Vissza tettem ezt most elvagyok vele. De amúgy lehet amaz jobban beoldódott.
 
Alakul ez, összeérik az előtér is, jó hangulata lesz :) Bár a középső kövek valahogy idegenül hatnak de ettől függetlenül tényleg jó lesz :)
 
Alakul ez, összeérik az előtér is, jó hangulata lesz :) Bár a középső kövek valahogy idegenül hatnak de ettől függetlenül tényleg jó lesz :)
Köszönöm!
Sok kösz szorul közé úgyhogy lehet csere lesz.
Homok lehet jobban mutatna?
 
Back
Oldal tetejére