• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Stripped

Köszönöm!
Sok kösz szorul közé úgyhogy lehet csere lesz.
Homok lehet jobban mutatna?

Megmondom az őszintét hogy fogalmam nincs mi passzolna oda :) lehet hogy pár nagyobb kövecske meg egy kis parvula még elé? Hát nem is tudom, most valahogy gyenge a képzelő erőm :D
 
Megmondom az őszintét hogy fogalmam nincs mi passzolna oda :) lehet hogy pár nagyobb kövecske meg egy kis parvula még elé? Hát nem is tudom, most valahogy gyenge a képzelő erőm :D
Ezen a fotón nem de egy korábbin látszódik,hogy egy kis " alagút " van ott.Azt nem szeretném benövényesíteni mer akkor szinte teljesen eltűnne.Meg a nagy vastag fa alatt nem is maradna meg a növény szerintem.
Lehet szórok rá kis homokot és az elfedi a durva kavicsot.
 
Ezen a fotón nem de egy korábbin látszódik,hogy egy kis " alagút " van ott.Azt nem szeretném benövényesíteni mer akkor szinte teljesen eltűnne.Meg a nagy vastag fa alatt nem is maradna meg a növény szerintem.
Lehet szórok rá kis homokot és az elfedi a durva kavicsot.

Na ezt benéztem, valamiért nem láttam az alagutat feljebb a képeken :) Akkor esetleg igen egy kis homokkal meg lehet próbálkozni :)
 
Ott telibe kapja a szűrőtől a tápanyagokat, ez elvileg nem lehetne gond szerintem pedig de biztosan az áramláshoz van köze szerintem is.
 
Ott telibe kapja a szűrőtől a tápanyagokat, ez elvileg nem lehetne gond szerintem pedig de biztosan az áramláshoz van köze szerintem is.
Kifolyón most fordítottam picit.
De lehet a ki és befolyót egymás mellé kellene rakjam.
Majd próbálgatom.
 
Írásos vélemény személyes látványok alapján? :)
A csöves után azt kell mondjam ez tényleg más kategória 🆒
A lámpa maga nagyon szép, igényes, letisztult.
Brutál fényerő. Lehet vissza is kell dimmelnem ha jön az alga.
Növények tolják magukból a bubikat :)
Pirosatat szépen kiemeli.
Nagyon megvagyok elégedve vele és szerintem jól döntöttem, hogy nem az E szériát vettem vagy a chihirost.
 
A csöves után azt kell mondjam ez tényleg más kategória 🆒
A lámpa maga nagyon szép, igényes, letisztult.
Brutál fényerő. Lehet vissza is kell dimmelnem ha jön az alga.
Növények tolják magukból a bubikat :)
Pirosatat szépen kiemeli.
Nagyon megvagyok elégedve vele és szerintem jól döntöttem, hogy nem az E szériát vettem vagy a chihirost.

Az egyszer biztos hogy külsőre nagyon szép lámpák ezek a twinstarok, biztos nagyon jók is akkor :) reméljük azért csak nem lesz alga :D külön kell venni ehhez a lámpához a dimmert vagy azt adták hozzá esetleg bele van integrálva valahova?
 
Az egyszer biztos hogy külsőre nagyon szép lámpák ezek a twinstarok, biztos nagyon jók is akkor :) reméljük azért csak nem lesz alga :D külön kell venni ehhez a lámpához a dimmert vagy azt adták hozzá esetleg bele van integrálva valahova?
Külön kellett venni.
Tegnap este már egyel vissza is vettem :)
 
Back
Oldal tetejére