• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Small Japanese aquatic garden

P1010551.jpg

Akvakertész pályafutásom 3. állomásaként építettem meg ezt a kis ékszerdobozt. A tervezgetését nem kapkodtam el, a naplójában pedig szépen végigkövethető, hogyan is fejlődött ki a végleges scape. Volt benne ugye növényváltás (pl. HC-t Parvulára), illetve megszüntetés valamint a stem kialakítását is más koncepcióra váltottam. Az akvárium szerintem még jó darabig üzemelni fog, igazi kis dísze a lakásnak.
Ilyen volt:
IMG_1243.jpg
Ilyen lett:
7846264916_ff59a0f40f_b.jpg
nagyon szép lett
 
Szevasztok! :) mar 2 hónap eltelt h útra keltem... Vannak mozgalmasabb napok (rosszfiúk nem bírnak magukkal..) vannak kevésbé izgalmasak... Lassan itt is jön a nyár, bár még a szembelévő hegyek havasak... Szóval szépen lassan telik az idö... Nyár közepére talán már otthpn is leszek, aztán megcsodálom az új GA csodákat! ;-) Kellemes ünnepeket!!
 
Szevasztok! :) mar 2 hónap eltelt h útra keltem... Vannak mozgalmasabb napok (rosszfiúk nem bírnak magukkal..) vannak kevésbé izgalmasak... Lassan itt is jön a nyár, bár még a szembelévő hegyek havasak... Szóval szépen lassan telik az idö... Nyár közepére talán már otthpn is leszek, aztán megcsodálom az új GA csodákat! ;-) Kellemes ünnepeket!!
Valamiröl lemaradtam?Merre vagy es mit csinälsz?
 
Back
Oldal tetejére